У Житомирському агротехнічному фаховому коледжі з 23 червня 2022 року стартувала вступна кампанія з прийому документів від абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти (9 класів).

Наразі з 30 червня по 13 липня триває прийом електронних заяв та документів від абітурієнтів зазначеної категорії. Для успішної подачі електронної заяви абітурієнту  необхідно створити електронний кабінет перейшовши за лінком: https://cabinet.edbo.gov.ua/login. Для успішного виконання всіх етапів реєстрації пропонуємо до вашої уваги відеоінструкцію з реєстрації особистого електронного кабінету вступника та подання електронних заяв за лінком:https://www.youtube.com/watch?v=FuRy7Mfpp68. Також можна скористатись Інструкцією щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_FPO_BZSO_2022.pdf.

Абітурієнти, що відносяться до категорій спеціальних умов вступу мають надати перелік документів в паперовій формі для їх підтвердження можуть скористатись довідником за цим посиланням: https://vstup.edbo.gov.ua/files/katehorii_spetsialnykh_umov_vstupu_ta_dokumenty_dlia_yikh_pidtverdzhennia.pdf .

Основні терміни вступної кампанії  після 9-го класу:

Цього року всім вступникам під час подання заяви треба обов’язково додавати мотиваційні листи. Відповідаємо на основні запитання про них.

1. Мотиваційні листи треба відвозити/надсилати безпосередньо до закладу освіти?
 Якщо ви реєструєте електронний кабінет та подаєте заяви в електронній формі, то й мотиваційний лист додаєте до кожної заявивиключно через електронний кабінет. Текст листа треба вписати або вставити в спеціальне віконце в розділі подання заяв.

Безпосередньо до коледжу мотиваційні листи надаються лише в разі подання заяв у паперовій формі (це передбачено для невеликої категорії вступників).

Однак якщо до поданого в електронному кабінеті мотиваційного листа ви хочете додати копії матеріалів (дипломи, нагороди), що підтверджують викладену інформацію, то їх треба надсилати на електронні скриньки коледжу.

В електронному кабінеті завантаження будь-яких сканкопій листів чи документів до них не передбачено. Додається тільки текст листа, який під час реєстрації заяви в закладі освіти роздруковується Приймальною комісією.

2. Як подати мотиваційний лист через електронний кабінет? Не бачу такої опції.
Мотиваційний лист додається до кожної заяви під час її подання. Отже заповнити лист в кабінеті можуть тільки ті категорії вступників, для яких відкрито подання заяв. Станом на 3 липня це вступники на основі БСО (9-ти класів).

В електронному кабінеті блок: Подання заяв – Результати випробувань – Внести текст мотиваційного листа.

3. Чи можна в кабінеті редагувати текст написаного листа?

Редагувати текст можна тільки до моменту подання заяви. Після цього (коли заява вже має статус “Зареєстровано в ЄДЕБО”) текст листа редагувати неможливо.

4. Як дізнатися вимоги до мотиваційного листа?

Для детального ознайомлення з порядком написання мотиваційного листа для вступників до коледжу на базі 9-го класу можна скористатись Положенням про мотиваційний лист абітурієнта Житомирського агротехнічного фахового коледжу, що розміщений за лінком: https://zhatk.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/1653671343912817.pdf

Успішного вступу!!!!
Бажаємо всім бажаючим абітурієнтам стати нашими студентами!!!!!!