Новини
Оголошено додатковий набір вступників на заочну форму навчання!

З 29 липня по 23 серпня  2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра.

ТЕРМІНИ ВСТУПУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОС «БАКАЛАВР» НА ОСНОВІ ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ», ОПС «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР» ТА «ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР»

Для подачі  електронної заяви до на вступ  Житомирського агротехнічного фахового  коледжу на освітній ступінь бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра абітурієнту необхідно створити власний електронний кабінет. Для виконання всіх етапів реєстрації можна скористатись відео роз`ясненнями, що розміщені за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=A4cuBlnSvJw. Зверніть увагу на основні помилки, що допускають вступники при створенні електронного кабінету за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=erwc9mntkpk. Також в допомогу абітурієнту можна використати Інструкцією щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_MS_MB_FMB_2022.pdf .

Останнім етапом для подання електронних заяв є написання мотиваційного листа. Для виконання всіх етапів його написання радимо скористатись  положенням «Про мотиваційний лист абітурієнта Житомирського агротехнічного фахового коледжу», що розміщене за посиланням: https://zhatk.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/1653671323834635.pdf

У випадку, коли на будь-якому етапі, у вас виникатимуть труднощі зі створенням електронного кабінету, подачі заяви чи написанні мотиваційного листа Ви завжди можете звернутись за допомогою до приймальної комісії Житомирського агротехнічного фахового коледжу.

Бажаємо Вам успішного вступу до ЖАТФК!

Ми чекаємо саме на ВАС!