У житті кожної людини настає момент прийняття важливих рішень, які визначають його подальший шлях.

Питання вибору професії, безсумнівно  важливе, і для цього потрібно обрати навчальний заклад. Тому необхідно вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку. Ще в перші дні пошуку коли я подавав документи, мені сподобався цей коледж. Мій вибір це – Житомирський агротехнічний коледж, відділення “Електрифікація та інформаційні системи”.

Запланував відвідати коледж на День відкритих дверей, я помітив що тут товариська атмосфера, а згодом це підтвердилося з початком навчання. Ще додатковим поштовхом було знайомство з викладачами, а саме: Лавріщевим О.О., к.т.н., доцентом Соколовським О.Ф., Новосилецьким Ю.Л., Дурас М.В., Логвіновим Г.С., Мельничуком В.В. і з моїм майбутнім куратором – Людмилою Михайлівною Соколовською. Я вирішив остаточно, що це саме «мій» коледж.

Я був щасливий від свого рішення і зрозумів, що в цьому коледжі зроблять відмінного спеціаліста, звичайно, без моїх старань не обійдеться і, безумовно, це залежить від мотивації і бажання навчатися. З кожним днем, я все більше і більше впевнювався в тому, що такі характеристики як: креативність, позитивна атмосфера, в якій кожен допомагає один одному, притаманні моєму коледжу. Жодного разу не пожалкував, що здобував освіту саме в Житомирському агротехнічному коледжі . Нічого не заважає, відсутні бар’єри і лише бажання та наполегливість допомагають досягти бажаної мети.

Продовжую вдосконалюватись та вчитись в Національному технічному університеті України “КПІ імені І.Сікорського».