Навчальний корпус №1

 

№ аудиторії

Назва кабінету

1 поверх

101

Електричні машини і апарати

102

Комерційне товарознавство

103

Планування і організації діяльності підприємств

2 поверх

216

Захист Вітчизни

219

Інформаційний центр

3 поверх

301

Географія

303

Історія України та всесвітня історія

305

Соціологія

307

Основи електроніки та мікросхемотехніки

308

Теоретичні основи електротехніки

310

Заг. електротехніка з основами автоматики

311

Фізика

313

Фізика

314

Правознавство

316

Культурології

316а

Підприємництво та управлінська діяльність

317

Хімія

320

Агрохімія

4 поверх

401

Математика

406

Креслення

407

Історії України

408

Креслення

409

Математика

412

Інженерна механіка

413

Технічна механіка

414

Теплотехніка і паливно-мастильні матеріали

416

Зарубіжна література

417

Математика

419

Філософія

419а

Фінансів

420

Українська мова за професійним спрямуванням

422

Українська література

424

Вища математика

5 поверх

502

Електропривід с/г

503

Експлуатація та ремонт електроустаткування і засоби автоматизації

505

Автоматизації технологічних і САК

 

Навчальний корпус №2

 

№ аудиторії

Назва

0 поверх

01

Цивільна оборона

22

Електропостачання с/г

1 поверх

1

Фінансовий облік

Іноземна мова

2

Економічний аналіз і статистика

Іноземна мова

Нормування праці і економіки

Спорт. зал

Фізичне виховання

2 поверх

3

Менеджмент та маркетинг

4

Іноземна мова

5

Інформаційні системи та технології

 

6

Основи програмування

Іноземна мова

7

Іноземна мова

Іноземна мова

3 поверх

8

Технологія вирощування продукції рослин

9

Захист рослин

10

Програмування врожаю

11

Фізіологія рослин з основами мікробіології

12

Землеробство з грунтознавством

13

Економіка підприємства

14

Ботаніка

4 поверх

15

Інформатика та комп’ютерна техніка

16

Інформатика та комп’ютерна техніка

17

Інформатика та комп’ютерна техніка

18

Комп’ютерна техніка

19

Інформатика та обчислювальна техніка

20

Охорона праці

21

Комп’ютерна техніка

 

Навчальний корпус №

 

№ аудиторії

Назва

1 поверх

26

Трактори і автомобілі (двигуни)

27

Гідравліка

28

Автоматизація систем газопостачання

28а

Експлуатація систем газопостачання

29

Експлуатація машинотракторного парку

31

Трактори і автомобілі

31а

Технологія і організація будівельно-монтажних робіт у газовому господарстві

32

Газові мережі

33

Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання

34

Матеріалознавство і технологія металів, конструкційних матеріалів

2 поверх

35

Інженерна геодезія

36

Водовідведення

37

Насосні і повітряно - надувні станції

38

Експлуатація систем водопостачання і водовідведення

39

Водопостачання

40

Контроль і ревізія


Навчальний корпус на території

№ аудиторії

Назва

41

Технологія виробництва продукції тваринництва

42

Машини та обладнання для тваринництва

42а

Машини та обладнання для переробки с/ г продукції

43

Сільськогосподарські машини

44

Механіко-технологічні властивості с/г матеріалів (МТВСМ)

45

Сільськогосподарські машини

46

Ремонт машин і обладнання

47

Механізація та автоматизація с/г

48

Технічний сервіс в АПК

50

Будова автомобіля

51

Безпека життєдіяльності

52

Кабінет курсового і дипломного проектування

53

Правила дорожнього руху

54

Іноземна мова

55

Іноземна мова

56

Овочівництво  та плодоовочівництво