Новини
29 червня почався прийом документів здобувачів освіти на основі 9 класів (базової загальної середньої освіти) до Житомирського агротехнічного коледжу!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

З метою національно-патріотичного виховання, визнання внеску народних месників у Велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали – на території Житомирської школи №17 біля Меморіалу партизанам-підпільникам відбувся мітинг.

Це свято людей, сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Саме мирне населення, збираючись у групи і табори, чинило активний спротив окупаційному режиму внаслідок нещадного терору, масових вбивств, вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи.

Подвиги партизан та підпільників, які пройшли крізь важкі, страшні випробування у тилу ворога, ніким не забуті. У цей день ми говоримо про хоробрість, мужність, самосвідомість учасників партизанського руху. З почуттям безмежної  вдячності вшановуємо їх пам’ять…

Галина Молчанова