Новини
Увага! Перехід на дистанційне навчання!
м. Житомир, вул. Щорса, 96

У Житомирському агротехнічному коледжі завершено 1 етап прийому документів на державну форму навчання, яку виконано на 100 відсотків. На денну форму навчання прийнято 277 студентів на різні спеціальності, а також 41 студент – на контракт. Всього 318 студентів.

На основі базової загальної середньої освіти подано – 983 заяви, зокрема, на спеціальність: комп’ютерні науки конкурс складав 3,2 чол. на місце.

З 1 серпня розпочинається ІІ етап прийому документів та подача електронних заяв. До 13 серпня триватиме створення електронних кабінетів, а з 13 по 22 серпня – подача електронних та паперових заяв на навчання.

Ми чекаємо на випускників шкіл 11 класів, а також коледжів, технікумів та професійно-технічних навчальних закладів, які матимуть можливість навчатися як на денній, так і заочній формі навчання. Звертаємо вашу увагу щодо вимог зарахування на навчання ОС Бакалавр Агроінженерія, Автомобільний транспорт, Агрономія, Лісове господарство і Електро-енергетика, електро¬техніка та електромеханіка:

  • бакалавр ( ЗНО з трьох предметів)
  • молодший бакалавр ( ЗНО з двох предметів)
  • фаховий молодший бакалавр (можливий варіант – без ЗНО).