У сучасному світі кожна людина хоче бути успішною, мати гарно оплачувану роботу, ні в чому собі не відмовляти, та проживати чудове, щасливе життя. На думку випускника Житомирського агротехнічного коледжу Шмалюка Дмитра, цього можна досягти тільки одним шляхом – шляхом навчання. І цей процес має бути безперервним і постійним.

“Я ніколи не припиняв та не припиню вчитися” – стверджує Дмитро. “В сьогоднішніх умовах коли технології та вимоги до працівників змінюються дужешвидко – тільки жага до пошуку нової інформації та нових технологій може допомогти Вам залишитися спеціалістом, якого потребуються роботодавці та якому вони готові платити високі зарплати.” Дмитро вступив до Житомирського агротехнічного коледжу у 2016 році на спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» відділення «Електрифікація та іноформаційні системи». Але писати код розпочав задового до цього, а саме у дитинстві, коли йому подарували перший комп’ютер.

“Навчаючись в коледжі, я здобув безціну базу та розуміння того, чим я хочу займатися далі.”- згадує випускник. В коледжі багаторазово проводилися екскурсії до провідних компаній Житомира, в якій Дмитро і отримав роботу.

Здатність та жага до самоосвіти і навчання були одним з найважливіших критеріїв при співбесіді. Тому Дмитро завжди шукає нову інформацію та нові можливості. Сьогодні в епоху інтернету це особливо легко та доступно, потрібно лише захотіти. Зараз Дмитро працює на позиції “Frontend developer” у компанії Viseven та займається розробкою платформи eWizard.

“Розпочинати вчитися ніколи не пізно, але також слід усвідомити, що цей процес немає кінця й не закінчюється отриманням диплома. Тільки пам’ятаючи це, ви можете отримати бажану роботу та залишатися висококваліфікованим спеціалістом”.