м. Житомир, вул. Покровська, 96

Заслухавши та обговоривши питання:

1. Психолого-педагогічний аспект у формуванні сприятливого психологічного клімату в коледжі – важлива умова підвищення

2. Про підготовку студентів ІІ курсу до ДПА з української мови, математики та історії України для покращення якості знань.

3. Профорієнтація як чинник формування іміджу та засіб підвищення освітнього потенціалу коледжу.

4. Про стан підготовки навчально-матеріальної бази коледжу до роботи в осінньо-зимовий період.

5. Про виконання рішень Педагогічної ради №4 від 27.03.2019р. «Діяльність педагогічного колективу щодо застосування інноваційних ідей та електронного обігу документів»

6. Різне.

6.1. Затвердження Положень коледжу.

6.2. Затвердження списків на позачергову атестацію.

6.3. Затвердження звітів викладачів про проходження стажування.

6.4. Про переведення студентів на індивідуальний графік навчання.

Педагогічна рада коледжу ухвалила:
По 1 питанню

1. З метою формування та поліпшення соціального клімату в колективі запровадити систему тренінгів для формування належної культури, взаємодії та спілкування між працівниками коледжу. Відповідальні: психолог коледжу (протягом року).

По 2 питанню

1. Ввести факультатив з дисципліни «Математика» для усунення прогалин з шкільного компоненту. Відповідальні: Борак К.В, завідувачі відділеннями. (серпень 2020 р.).

2. Здійснювати єдиний, системний підхід до викладання дисциплін: «Українська мова і література», «Історія України», «Математика» який би полягав у викладанні викладачем в тих самих групах на першому, другому курсах навчання, зокрема проведення цим же викладачем курсів, щоб кожен відчував відповідальність за кінцевий результат. Відповідальні: Борак К.В., завідувачі відділеннями. (серпень 2020 р.).

3. Надати можливість користуватися аудиторією 219 при проведенні курсів з дисципліни «Історія України» для роботи в програмі MyTest, що значно покращує підготовку до тестування студентів. Відповідальні: Борак К.В., Малихін Ю.В., Подкур В.О. (грудень 2019 р.).

4. Залучити студентів до участі в офіційному пробному тестуванні 21 березня 2020 р, що дастьможливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.Відповідальні: завідувачі відділеннями, куратори навчальних груп ІІ курсів (січень 2020 р.).

4. Організувати реєстрацію студентів ІІ курсів на основну сесію ЗНО з дисциплін: української мови і літератури, математики, історії України (наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 р. № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 р. Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 р.; реєстрація учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 р.)

Відповідальні: Борак К.В., завідувачі відділеннями, куратори навчальних груп ІІ курсів (лютий-березень 2020 р.).

По 3 питанню

1. Урізноманітнювати форми профорієнтаційної роботи, використовуючи як загальні форми (індивідуальні, групові та колективні) так і специфічні (інформаційні, діагностичні, формуючі).Відповідальні: педагогічний колектив (протягом року).

2. Запровадити практику проведення творчих професійних конкурсів для вирішення питань професійного самовизначення. Відповідальні: викладачі циклових комісій та кафедр (посеместрово).

3. Сприяти подальшому залученню викладацького та студентського колективу до участі у Ярмарках професій, Днях кар’єри, в роботі районних центрів зайнятості та об’єднаних територіальних громадах Житомирської області. Відповідальні: педагогічний колектив (протягом року).

По 4 питанню

1. Провести поточний ремонт санвузла в лабораторному корпусі. Відповідальні: Демянов В.І., Тарасенко В.К., Чепіга Т.В. (січень 2020 р.).

2. Влаштувати покрівлі з металопрофілю на приміщенні автогаражів.Відповідальні: Демянов В.І., Чепіга Т.В. (травень 2020 р.).

По 5 питанню

1. Інформацію про виконання рішення педагогічної ради №4 від 27.03.2019р. «Діяльність педагогічного колективу щодо застосування інноваційних ідей та електронного обігу документів» прийняти до відома.

Педагогічна рада 20 листопада 2019р.

По 6 питанню

6.1. Затвердити Положення розроблені адміністрацією коледжу.

6.2. Затвердити списки педагогічних працівників на позачергову атестацію.

6.3. Затвердити звіти викладачів про проходження стажування на підприємстві.

6. 4. Перевести на індивідуальний графік відвідування занять студентів спеціальності 201 «Агрономія» груп: А-42 Левченка В’ячеслава Миколайовича; А-41б Кириєнка Назара Володимировича,  Теленгу Олену Сергіївну

Перевести на індивідуальний графік відвідування занять студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» груп: Аі-44 Поліщука Костянтина Васильовича; Аі-45стн Городкового Ярослава Володимировича, Негоду Євгена Андрійовича, Кобилинського Івана Васильовича; Аі-42 Гарбузюка Станіслава Віталійовича, Марчука Вадима Дмитровича.

Перевести на індивідуальний графік відвідування занять студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» групи БЕ-31 Борщенка Віталія Андрійовича, Рибку Владислава Анатолійовича; спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» групи П-42 Шмалюка Дмитра Миколайовича, Вигівського Дмитра Вікторовича.

Педагогічна рада 20 листопада 2019 року.