м. Житомир, вул. Покровська, 96

Прийміть щирі вітання з Міжнародним Днем студента!

Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

У Міжнародний день студента сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям.

Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконана, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Щиросердечно бажаю насолоджуватися кожним днем студентського життя, примножувати свою енергію. Зичу неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку.

Нехай викладачі будуть поблажливими, сесії – легкими, стипендія – підвищеною, вечірки – яскравими, коменданти в гуртожитку – нормальними, друзі – вірними. Не бійтеся ставити перед собою фантастичні цілі, будьте сміливим – і все вийде. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.

Тож я спішу нас всіх вітати і з нашим днем,  і з нашим святом. Бажаю усім студентам бадьорості і здоров’я, успіхів і злетів, творчого натхнення у навчанні та житті, здійснення усіх мрій і бажань. Нехай завжди залишиться з вами романтика і радість чудових студентських років!

Хай юність буде світлою,

Із мріями в душі,

З ентузіазмом й радістю

Ти по життю іди,

Студенте, привітаємо,

Хай в серці буде рай,

Навчайся з задоволенням,

І цілей досягай!

Марія Павловська,
голова ради студентського самоврядування