Pilipchuk_N.VПилипчук Наталія Володимирівна
Дата народження: 17 листопада 1960 р.

Місце народження: м. Житомир.
Освіта:

школа - Житомирська середня школа № 23 – 1976 р.
ВУЗ     - Житомирський сільськогосподарський технікум – 1980 р.
ВУЗ     - Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства - 1985 р.

Сімейний стан: одружена.
В ЖАТК працює з 1992 р.
Посада: завідувач відділення.
Відділення: "Водо-Газопостачання".
Кваліфікаційна категорія: вища категорія, викладач-методист.
Основні дисципліни, які викладає: «вступ до спеціальності», «гідротехнічні споруди».

Відділення «Водопостачання та газопостачання» створено в 1992 році на базі ліквідованого відділення «Гідромеліорації».

Очолює відділення з 1992 року – Шкатула Павло Іванович, який доклав багато зусиль для становлення та розвитку спеціальності. Під його керівництвом були створені лабораторії «Гідравліки», «Гідрології і гідрометрії», кабінети та аудиторії для проведення лекційних і практичних занять.

До складу циклової комісії «Водопостачання та газопостачання» входять досвічені викладачі:

Прищепа Марія Опанасівна – голова циклової комісії, викладач дисциплін: «Водовідведення», «Геології і гідрогеології», «Інженерної графіки», викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.

Пилипчук Наталія Володимирівна – викладач дисциплін «Водопостачання», «Гідротехнічні споруди», спеціаліст вищої категорії.

Шкатула Павло Іванович – викладач дисциплін «Гідравліка», «Гідрології і гідрометрії», спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Мірошніченко Наталія Людіславівна – викладач дисциплін «Інженерна геодезія», «Охорона праці», викладач вищої категорії, старший-викладач.

Васильчук Анатолій Антонович – викладач дисциплін «Інженерна графіка», «Охорона природи та раціональне використання водних ресурсів», «Контроль якості води», спеціаліст першої категорії.

Крамер Наталя Миколаївна – викладач дисциплін «Експлуатація устаткування систем водопостачання та водовідводу», «Сантехнічне устаткування будівель і споруд», спеціаліст.

В 2002 році на базі відділення була створена ще одна спеціальність – «Обслуговування устаткування і систем газопостачання».

Діяльність молодого та енергійного колективу направлена на впровадження інноваційних технологій навчання, створення навчально-методичного забезпечення дисциплін, та створення матеріально-технічної бази спеціальності. До складу комісії входять:

Маньківський Олександр Віталійович – викладач дисциплін «Автоматика і телемеханіка системи газопостачання», «Газифіковані котельні агрегати», спеціаліст першої категорії.

Палій Діана Миколаївна – викладач дисциплін «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт», «Охорона праці» - спеціаліст першоъ категорії.

Гнатюк Олена Федорівна – викладач дисциплін «Експлуатація устаткування і систем газопостачання», «Газові мережі та устаткування» - спеціаліст.

Студенти та викладачі циклової комісії відділення «Водопостачання та газопостачання» обладнали лабораторію «Автоматики і телемеханіки систем газопостачання», кабінетів « Газифікованих котельних агрегатів», «Охорони праці», «Технології і організації будівельно-матеріальних робіт», «Експлуатації устаткування і систем газопостачання». Викладачами відділення та студентами побудований навчальний полігон по спеціальності «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання».

Велика увага на відділенні приділяється розвитку творчих здібностей студентів. При лабораторія та кабінетах діють гуртки технічної творчості, в яких студенти розвивають свої таланти, створюють нестандартне обладнання, забезпечують лабораторії новими навчальними стендами і макетами. Матеріальна база на відділення значно поповнюється за рахунок технічних розробок студентів.

На сьогоднішній день на відділенні створені всі умови для створення студентами необхідної теоретичної та практичної підготовки. З метою максимально наближення до сучасних виробничих умов використовуються лабораторії та виробничі цехи КП «Житомирського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства» м. Житомира, ВАТ «Житомиргазбуд» та «Житомиргаз».

 

Випускники спеціальності «Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідводу» можуть займати посади:

1. Техніка-технолога по підготовці питної води.

2. Техніка-технолога по очистці стічних вод.

3. Техніка-контролера по обліку води.

4. Майстра по ремонту водопровідних і каналізаційних мереж.

5. Майстра по будівництву водопровідних і каналізаційних мереж.

6. Техніка-лаборанта хімводоочистки.

7. Оператора водоочистних споруд.

8. Техніка по проектуванню водопровідних каналізаційних мереж.

 

Випускники спеціальності «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» можуть займати посади:

1. Техніка по експлуатації газового обладнання.

2. Майстра по ремонту газових мереж.

3. Майстра по монтажу обладнання газових мереж.

4. Техніка-контролера.

5. Техніка по проектуванню газових мереж.