Новини
11 лютого о 10:00 запрошуємо на День відкритих дверей до Житомирського агротехнічного фахового коледжу! Зустріч відбудеться очно та в онлайн форматі!--З 04 лютого початок підготовчих курсів для вступу до Житомирського агротехнічного фахового коледжу!

Шановні студенти, раді Вас запросити до участі в програмі практики в Німеччині на сезон весна-літо 2021.

Як показав цей карантинний рік – навіть у непередбачуваних ситуаціях ми залишаємось із вами разом, підтримуємо і знайдемо рішення усіх ситуацій. Як підтвердження, ви пам’ятаєте, що практиканти ЖАТК стали першими в Україні студентами, котрі отримали дозвіл на виліт із України спеціальним чартерним рейсом у період повного локдауну в Україні та Німеччині. Це було наше з вами спільне досягнення!

Цього року ми продовжуємо співпрацю із вашими улюбленими фермами і отримали заявки від нових цікавих підприємств. Традиційно період практики складатиме максимально 3 місяці. Із приємного, із 2021 року мінімальна погодинна оплата праці в Німеччині підвищилась і складатиме 9,50 євро/годину.

Перші виїзди плануються на березень 2021 року. Тому ми розпочнемо підготовку студентських документів для отримання дозволів ще до Нового року.

Кому цікаві деталі – заповнюйте анкету за посиланням https://abm.partners/anketa/  і ми надішлемо вам детальну презентацію та надамо відповіді на Ваші запитання. Також, в коледжі, ви можете звернутись до Інеси Станіславівни Лазаренко.

Також, ви можете ознайомитися із презентацією:

PDF Презентація АВМpartners 5.79 MB
Увага! Спеціальна пропозиція для студентів ЖАТК.

При оформленні договору на практику до 31.12.2020 – ви отримуєте знижку 1000 грн на вартість послуг ABMpartners!

Чекаємо на ваші анкети та на продовження співпраці!

До зв’язку!