Ви закінчили загальноосвітню середню школу, професійно-технічне училище, одержали атестат про повну загальну середню освіту або свідоцтво про базову загальну середню освіту і хочете продовжувати навчання. Перед вами складна задача: вирішити, куди піти вчитися, яку спеціальність обрати. Необхідно вибрати з багатьох єдину свою, яка б відповідала інтересам і смакам, можливостям і знанням, була б потрібна і сьогодні, і у майбутньому, а також вирішити, де її набути.

        Незабаром перед Вами постане одне з найважливіших питань вашого життя. Куди піти вчитись? Як вибрати подальший шлях у своєму житті? Ким стати? Вибір професії - один з найважливіших кроків до Вашої самостійності. І підходити до нього треба дуже розважливо. Ми сподіваємось, що інформація, розмішена на цьому сайті, допоможе Вам зробити правильний вибір.

Запрошуємо до Житомирського агротехнічного коледжу!

 

Про приймальну комісію

Склад приймальної комісії

Відповідальний секретар приймальної комісії: 

Головач Олена Петрівна

 

Адреси

Приймальна комісія: Україна, 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 96. Центральний навчальний корпус, І поверх, фойє актового залу

 

Транспорт

Т 4, 4А. 6, 12 до зупинки "Агротехколедж"

маршрутки 10, 125,53,53а, 30,110 до зупинки "Агротехколедж"

 

Режим роботи

понеділок-п'ятниця - 3 8:00 до 17:00, без перерви

субота - з 8:00 до 14:00

неділя - вихідний

 

Телефони

Приймальна комісія:

25-31-06

 

E-mail

info@zhatK.zt.ua

 

Web

zhatk.zt.ua

 

     Соціально-психологічна служба надає сучасну психологічну та соціально-педагогічну допомогу студентам, викладачам, батькам та працівникам коледжу.

    Якщо Ви зіткнулися з труднощами в навчанні, Вам важко адаптуватися в новому колективі чи до умов проживання в гуртожитку, Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні з батьками, викладачами чи однолітками, маєте бажання вирішити свої проблеми, прагнете до самопізнання та самовдосконалення – ми завжди готові Вас вислухати та допомогти!

    Напрямки роботи служби:

• проведення занять з елементами тренінгу, майстер- класів, тематичних кіл, годин спілкування;

• надання індивідуальних та групових консультацій;

• проведення анкетувань, тестувань;

• співпраця з працівниками ювенальної превенції м. Житомира, Службами у справах дітей, Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста та області;

• участь у фахових семінарах, конференціях, методоб’єднаннях.

    Принципи роботи:

• конфіденційність;

• толерантність;

• відповідальність;

• захист інтересів особи;

• почуття емпатії;

• партнерські відносини.

     Основною метою діяльності соціально-психологічної служби коледжу є підвищення ефективності педагогічного процесу, розвиток і формування зрілої професійно орієнтованої особистості, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя всіх учасників освітнього процесу. Соціально-педагогічний патронаж спрямований на надання соціально-педагогічної допомоги соціально незахищеним категоріям студентів з метою подолання ними життєвих труднощів та підвищення їхнього соціального статусу.

    На сучасному етапі виникла проблема, яка хвилює суспільство, – це робота із суїцидальними нахилами в молоді та підлітків (з метою профілактики суїцидальних намірів у молоді і попередження випадків самогубств) та робота з особами, що постраждали у ситуації соціально-політичної кризи в країні та стали свідками насильства (з метою подолання стресу та запобігання віддалених ефектів та наслідків посттравматичних симптомів). Саме тому робота соціально-психологічної служби коледжу спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються студенти, їхні батьки, викладачі та працівники коледжу.

    Соціально-психологічна служба надає психологічну та соціально-педагогічну допомогу постраждалим, внутрішньо переміщеним особам з зони АТО та Криму.

Діяльність служби забезпечують:

Шваб Інна Миколаївна - соціальний педагог коледжу.

Педагогічне кредо: «Віддай дитині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом».

Шаргіна Ольга Борисівна – практичний психолог.

Зі своїми питаннями ви можете звернутися до працівників служби в будь-який час.

Ми завжди раді прийти Вам на допомогу!

Дочірні категорії