Професія для кожної людини – це її життя, її світ, в якому вона живе і вдосконалюється, який вона пізнає протягом цілого життя. Сьогодні затребуваність випускників будівельного напрямку, особливо сантехнічних спеціальностей, ніхто не ставить під сумнів. Саме належна теоретична і практична підготовка, практикоорієнтовані вміння та навички дають можливість молодшому спеціалісту з успіхом виконувати функції, як керівника середньої ланки, так і кваліфікованого робітника.

З метою підвищення якості знань та професійної компетентності студентів з 21.10.19 по 27.10.19р в коледжі організовано та проведено тиждень циклової комісії «Будівництво та цивільна інженерія».

Упродовж тижня викладачами та студентами було організовано різноманітні заходи спрямовані на удосконалення теоретичних знань і практичної підготовленості студентів по спеціальності, розвиток позитивного ставлення до своєї професії та прагнення до постійного удосконалення, так як сучасний фахівець повинен бути творчою особистістю, вміло ставити перед собою завдання, вирішувати його, бути не тільки виконавцем але й виступати з ініціативою, а також постійно вдосконалювати отримані знання.

21.10.19р. (понеділок), студентами відділення «Будівництво та цивільна інженерія» у фойє ІІ поверху організована виставка стінгазет, в яких було відображено актуальні проблеми та сучасні аспекти використання газу та води , вирішення проблем енергозаощадження, збереження навколишнього середовища в Україні та ін...

Цього ж дня – викладач Мірошнічеко Н.Л. провела відкрите лекційне заняття із студентами групи БЦІ-21 з дисципліни «Інженерна геодезія» на тему: «Вимірювання горизонтальних кутів». Мета заняття: сформувати знання студентів з будови, призначення теодоліта та способів вимірювання горизонтальних кутів на місцевості.

22.10.19р. (вівторок) – викладачами Маньківським О.В. та Беляком А.В. проведено позааудиторний захід по підведенню підсумків та захисту звітів за результатам проходження виробничо-технологічної практики студентами груп БЦІ-41г, БЦІ-42г. Мета заходу: систематизація і аналіз результатів проходження виробничо-технологічної практики студентами. Формування умінь знаходити рішення у виробничих ситуаціях. Спрямування набутих практичних навичок та знань для роботи над курсовими та дипломними проектами, та в подальшому, роботі за фахом.

Під час доповідей по результатам проходження технологічної практики студентами груп VІ-го курсу формуються мультимедійні презентації з використанням фото та відеоматеріалів їх участі у виконанні виробничих процесів, що пов’язані з монтажем та експлуатацією систем газопостачання і цей матеріал обов’язково супроводжується описом та аналізом виробничих процесів. Студенти мають можливість не тільки обмінятися набутим виробничим досвідом, а провести дискусію.

Найкращими та змістовними визначено доповіді студентів: Тарасюк Світлани, Пузовикової Ірини, Кручко Наталії, та Хильчука Олександра.

23.10.19р.(середа) – викладач Гнатюк О.Ф. провела олімпіаду з дисципліни: «Експлуатація устаткування і систем газопостачання» із студентами груп БЦІ-41г, БЦІ-42г. Мета заходу: розвиток творчих інтересів, встановлення рівня професійної підготовки студентів та їх можливостей вирішувати самостійно конкретні завдання в галузі газопостачання.

Переможцями визнано таких студентів:

Тарасюк Світлана група БЦІ-41г – І місце; Кручко Наталія БЦІ-42г – ІІ місце; Гримашевич Олексій група БЦІ-41г – ІІІ місце.

24.10.19р. (четвер) – викладач Палій Д.М. провела відкрите лекційне заняття із студентами групи БЦІ-31в з дисципліни «Санітарно-технічне обладнання будівель і споруд» на тему: «Місцеві установки для підігріву води». Мета заняття: розширити знання про особливості влаштування та використання сучасних місцевих газових та електричних установок для нагрівання води.

Цього ж дня викладачами Прищепою М.О. та Пилипчук Н.В. проведено позааудиторний захід по підведенню підсумків та захисту звітів за результатам проходження виробничо-технологічної практики студентами груп БЦІ-43в. Мета заходу: сформування у студентів інтересу до обраної спеціальності, узагальнення та розширення знань студентів, усвідомлення значення вивчення спеціальних дисциплін для здобуття фахових вмінь, що необхідні для подальшого використання для самостійного вирішення конкретних виробничих завдань за обраною спеціальністю.

Найкращими та змістовними визначено доповіді студентів: Расквасова Олександра, Пастухової Анастасії, Трохименко Діани, Давидович Вікторії, Галкіної Ольги, Когут Вероніки та Сірої Тетяни.

25.10.19р. (п’ятниця) – викладач Прищепа М.О. провела відкрите лекційне заняття із студентами групи БЦІ-31в з дисципліни «Геологія і гідрогеологія» на тему: «Геологічна діяльність поверхневих текучих вод». Метою заняття було: ознайомлення з процесами, які відбуваються при геологічній діяльності поверхневих текучих вод, так як техніку з обслуговування систем водопостачання та водовідводу доводиться стикатися в своїй професійній діяльності з цими явищами і йому необхідно знати закони цих процесів в своїй практичній діяльності.

Завершився тиждень засіданням викладачів відділення «Будівництво та цивільна інженерія» підведенням підсумків проведених заходів, їх ретельним аналізом з зазначенням набутого позитивного досвіду та планування заходів на майбутнє.

Заходи, що проведені протягом тижня, дали можливість використати сучасні інноваційні та традиційні методи і технології у навчально-виховному процесі, вдосконалити творчі здібності студентів, поглибити їх позитивне ставлення до своєї професії та прагнення до постійного професійного удосконалення, як майбутніх фахівців будівельного комплексу зокрема в газовому та водопровідно-каналізаційному господарстві.

Логічним продовженням організаційно-ознайомчих заходів на відділенні було проведення за ініціативи завідувачки відділення Пилипчук Н.В під керівництвом викладачів Палій Д.М, Мірошніченко Н.Л. та Прищепи М.О. із студентами групи БЦІ-43в та БЦІ-31в заняття на виробничому майданчику, поблизу паркової зони міста Житомира, де виконуються роботи по реконструкції дюкера через річку Тетерів, що виконує

Студенти мали унікальну можливість ознайомитись з особливостями виконання сонації сталевого двох-ниткового підводного переходу водопроводу через водну перешкоду з використанням сучасних будівельних технологій, а саме протяжки нижче дна ріки довгомірних (понад 160 метрів) поліетиленових трубних плітей діаметром 315 міліметрів в існуючі (частково зруйновані довготривалою корозією) сталеві водопроводи.

Шановні студенти – учасники тижня циклової комісії спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», ми, викладачі циклової комісії, щиро вдячні вам, за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів тижня.

Циклова комісія спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»

Голова циклової комісії Палій Д.М.)

          Ви закінчили загальноосвітню середню школу, професійно-технічне училище, одержали атестат про повну загальну середню освіту або свідоцтво про базову загальну середню освіту і хочете продовжувати навчання. Перед вами складна задача: вирішити, куди піти вчитися, яку спеціальність обрати. Необхідно вибрати з багатьох єдину свою, яка б відповідала інтересам і смакам, можливостям і знанням, була б потрібна і сьогодні, і у майбутньому, а також вирішити, де її набути.

        Незабаром перед Вами постане одне з найважливіших питань вашого життя. Куди піти вчитись? Як вибрати подальший шлях у своєму житті? Ким стати? Вибір професії - один з найважливіших кроків до Вашої самостійності. І підходити до нього треба дуже розважливо. Ми сподіваємось, що інформація, розмішена на цьому сайті, допоможе Вам зробити правильний вибір.

Запрошуємо до Житомирського агротехнічного коледжу!

 

Про приймальну комісію

Склад приймальної комісії

Відповідальний секретар приймальної комісії: 

Головач Олена Петрівна

 

Адреси

Приймальна комісія: Україна, 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 96. Центральний навчальний корпус, І поверх, фойє актового залу

 

Транспорт

Т 4, 4А. 6, 12 до зупинки "Агротехколедж"

маршрутки 10, 125,53,53а, 30,110 до зупинки "Агротехколедж"

 

Режим роботи

понеділок-п'ятниця - 3 8:00 до 17:00, без перерви

субота - з 8:00 до 14:00

неділя - вихідний

 

Телефони

Приймальна комісія:

25-31-06

 

E-mail

info@zhatK.zt.ua

 

Web

zhatk.zt.ua

 

     Соціально-психологічна служба надає сучасну психологічну та соціально-педагогічну допомогу студентам, викладачам, батькам та працівникам коледжу.

    Якщо Ви зіткнулися з труднощами в навчанні, Вам важко адаптуватися в новому колективі чи до умов проживання в гуртожитку, Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні з батьками, викладачами чи однолітками, маєте бажання вирішити свої проблеми, прагнете до самопізнання та самовдосконалення – ми завжди готові Вас вислухати та допомогти!

    Напрямки роботи служби:

• проведення занять з елементами тренінгу, майстер- класів, тематичних кіл, годин спілкування;

• надання індивідуальних та групових консультацій;

• проведення анкетувань, тестувань;

• співпраця з працівниками ювенальної превенції м. Житомира, Службами у справах дітей, Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста та області;

• участь у фахових семінарах, конференціях, методоб’єднаннях.

    Принципи роботи:

• конфіденційність;

• толерантність;

• відповідальність;

• захист інтересів особи;

• почуття емпатії;

• партнерські відносини.

     Основною метою діяльності соціально-психологічної служби коледжу є підвищення ефективності педагогічного процесу, розвиток і формування зрілої професійно орієнтованої особистості, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя всіх учасників освітнього процесу. Соціально-педагогічний патронаж спрямований на надання соціально-педагогічної допомоги соціально незахищеним категоріям студентів з метою подолання ними життєвих труднощів та підвищення їхнього соціального статусу.

    На сучасному етапі виникла проблема, яка хвилює суспільство, – це робота із суїцидальними нахилами в молоді та підлітків (з метою профілактики суїцидальних намірів у молоді і попередження випадків самогубств) та робота з особами, що постраждали у ситуації соціально-політичної кризи в країні та стали свідками насильства (з метою подолання стресу та запобігання віддалених ефектів та наслідків посттравматичних симптомів). Саме тому робота соціально-психологічної служби коледжу спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються студенти, їхні батьки, викладачі та працівники коледжу.

    Соціально-психологічна служба надає психологічну та соціально-педагогічну допомогу постраждалим, внутрішньо переміщеним особам з зони АТО та Криму.

Діяльність служби забезпечують:

Шваб Інна Миколаївна - соціальний педагог коледжу.

Педагогічне кредо: «Віддай дитині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом».

Шаргіна Ольга Борисівна – практичний психолог.

Зі своїми питаннями ви можете звернутися до працівників служби в будь-який час.

Ми завжди раді прийти Вам на допомогу!

Дочірні категорії