Конкурс серед студентів ЖАТК на кращий лист за такими номінаціями:

"Лист до української мови", "Лист воїнам АТО"

Оберіть лист

1 2 3 4 5 6 7 8
Опитування

Оберіть есе

1 3 4 5 8 10 11 12 15 19 21 22 23 25 29 30 33 34 35 37 40 42 47 55 60 62 63

Графік

проведення консультацій у IІ семестрі 2013 – 2014 н. р.

педагогічними працівниками Житомирського агротехнічного коледжу

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові викладача

Дисципліна

Аудиторія

День

Години

ЦК природничо-математичних та загально-технічних дисциплін

1

Шкатула Галина Данилівна

Математика

401

Четвер

14.40-16.00

2

Веселова Віра Мусіївна

Математика

424

Середа

14.40-16.00

3

Бондарчук Тетяна Іванівна

Математика

409

Вівторок

14.40-16.00

4

Горпиніч Любов Василівна

Вища математика, математика

417

Середа

14.40-16.00

5

Насінник Інна Іванівна

Хімія

317

Четвер

14.40-16.00

6

Русецька Наталія Миколаївна

Хімія, біологія

318

Четвер

14.40-16.00

7

Максимова Тетяна Миколаївна

Біологія

14

Середа

14.40-16.00

8

Головач Олена Петрівна

Інформатика, математики, вища мат.

15

Понеділок

14.40-16.00

9

Пустовіт Людмила Володимирівна

Інформатика, інформатика і КТ

16

Вівторок

14.40-16.00

10

Левченко Олександр Вікторович

Комп. та комп. техн., інформ.техн.

19

Понеділок

14.40-16.00

11

Кравчук Андрій Віталійович

Фізика, вища математика

311

Вівторок

14.40-16.00

12

Шафарчук Світлана Павлівна

Фізика, математика

313

Середа

14.40-16.00

13

Журавель Світлана Станіславівна

Екологія

51

Середа

14.40-16.00

14

Вензовська Наталія Петрівна

Основи нарисної геометрії, комп’ютерна  графіка

408

Понеділок

14.40-16.00

15

Тихончук Любов Степанівна

Основи нарисної геометрії, компютерна графіка

406

Середа

14.40-16.00

16

Старунська Людмила Вікторівна

Охорона праці, БЖД

20

Понеділок

14.40-16.00

17

Гуцалюк Олександр Миколайович

Технічна механіка, МТКМ

412

Середа

14.40-16.00

18

Осипчук Катерина Терентіївна

Інженерна графіка, КЕМ, ВСТВ

33

Четвер

14.40-16.00

19

Дмитрук Марина Михайлівна

Біологія

101

Середа

14.30-15.30

20

ХлупянецьІрина Василівна

Вища математика

409

Понеділок

14.40-16.00

ЦК суспільних дисциплін

1

Василюк Галина Дмитрівна

Культурологія, соціологія

305

Понеділок

14.30-15.30

2

Волтарніст Галина Михайлівна

Історія України, Людина і світ

407

Понеділок

14.30-15.30

3

Словінська Юлія Василівна

Історія України, Соціологія

303

Середа

14.30-15.30

4

Дяченко Марія Володимирівна

Всесвітня історія, Правознавство

314

Четвер

14.30-15.30

5

Малихін Юрій Володимирович

Філософія, Всесвітня історія

419

Вівторок

14.30-15.30

6

Малихіна Людмила Петрівна

Географія, Всесвітня історія

301

Четвер

14.30-15.30

7

Соколовська Людмила Михайлівна

Культурологія, Укр.мова, Укр.літ.

316

Понеділок

14.30-15.30

ЦК відділення «Водо та газопостачання»

1

Прищепа Марія Опанасівна

Водовідведення

36

Четвер

14.30-15.30

2

Пилипчук Наталія Володимирівна

Водопостачання

39

Вівторок

14.30-15.30

3

Мірошніченко Наталія Людиславівна

Інженерна геодезія

35

Середа

14.40-15.40

4

Крамер Наталія Миколаївна

Експлуатація систем водопостачання та водовідводу

38

Вівторок

14.30-15.30

5

Васильчук Анатолій Антонович

Гідравліка

27

Вівторок

14.40-15.40

6

Маньківський Олександр Віталійович

Автоматика і телемеханіка

28

Середа

14.30-17.00

7

Палій Діана Миколаївна

Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві

31а

Понеділок

14.30-15.30

8

Гнатюк Олена Федорівна

Газові мережі, Експлуатація систем газопостачання

32

Четвер

14.30-15.30

ЦК іноземних мов

1

Смаглій Надія Прокопівна

Англійська мова

7

Середа

14.30-15.15

2

Лазаренко Інесса Станіславівна

Англійська мова

Понеділок

14.30-15.15

3

Коновалова Вікторія Анатоліївна

Англійська мова

4

Середа

14.30-15.15

4

Кирдан Тетяна Василівна

Англійська мова

6

Четвер

14.30-15.15

5

Шелігацька Тетяна Вікторівна

Англійська мова

54

Середа

14.30-15.15

6

Тіторенко Людмила Вікторівна

Німецька мова

Вівторок

14.30-15.30

7

Зайцева Олександра Віталіївна

Англійська мова

55

Понеділок

14.30-15.15

8

Пінська Олена Олександрівна

Англійська мова

Вівторок

14.30-15.15

ЦК філологічних дисциплін

1

Додурич Світлана Миколаївна

Укр. літ,

Укр. мова (за проф.спрямуванням)

2-а

Вівторок

14.30-15.30

2

Ковалець Валентина Петрівна

Українська мова і література

422

Четвер

14.30-15.30

3

Лайчук Наталія Миколаївна

Українська мова і література

422

Середа

14.30-15.30

4

Радзіцька Лариса Степанівна

Світова література

416

Вівторок

14.30-15.30

5

Пузовикова Людмила Анатоліївна

Світова література

209

Вівторок

14.30-15.30

6

Семенюк Валентина Іванівна

Укр.мова, Укр.літ., укр. мова (за проф.спрямуванням)

420

Понеділок

14.30-15.30

7

Семенюк Віталій Митрофанович

Українська мова і література

420

Середа

14.30-15.30

8

Сорочинська Світлана Петрівна

Українська мова і література

422

Понеділок

14.10-15.10

9

Ємець Леся Валентинівна

Укр. мова, укр. літ.,

укр. мова (за проф. спрям.)

41

Четвер

14.30-15.30

ЦК відділення «Електрифікація та автоматизація   с.г.»

1

Мельничук Веніамін Володимирович

Основи електроніки,

Економіка

307

Понеділок, Середа

14.30-15.30

2

Ясінський Віктор Миколайович

Загальна електротехніка,

ТОЕ

308

Вівторок

Четвер

14.30-15.30

3

Логвінов Геннадій Степанович

Ел.привод,

Енергозбереження

502

Понеділок

Вівторок

14.30-15.30

4

Новосилецький Юрій Леонідович

Ел.постачання,

Експлуатація і ремонт

22, монт.цех

Середа

14.30-15.30

5

Устименко Ярослав Іванович

Техн. створ. програм

19

Середа

14.30-15.30

6

Устименко Людмила Миколаївна

Програмування

6

Середа

14.30-15.30

7

Можаровський Сергій Володимирович

Фізика, Математика

21

Понеділок

Середа

14.30-15.30

8

Габрійчук Наталя Ігорівна

Веб-технології, СУБД, ОС

17

Вівторок

14.30-15.30

ЦК комерційно-економічних дисциплін

1

Ганузек Лілія Михайлівна

Менеджмент

316а

Середа

14.30-15.30

2

Магнушевська Тетяна Миколаївна

Економіка підприємства

40

Середа

14.30-15.30

3

Веремій Тамара Борисівна

Планування і організація

Понеділок

14.30-15.30

4

Проценюк Надія Аврамівна

Економіка і нормування

Вівторок

14.30-15.30

5

Капітоненко Ганна Петрівна

Організація і планування

13

Вівторок

14.30-15.30

6

Тржецяк Олена Борисівна

Політекономія

13

Понеділок

14.30-15.30

7

Гребенчук Ірина Адамівна

Ринкові дослідження

2

Понеділок

14.30-15.30

ЦК обліково-фінансових дисциплін

1

Маєвська Антоніна Петрівна

Фінанси

419а

Четвер

14.30-15.30

2

Оліфір Ірина Андріївна

Податкова система

419а

Середа

14.30-15.30

3

Домарецька Олена Михайлівна

 Фінансовий облік

2

Вівторок

14.30-15.30

4

Шубенко Тетяна Михайлівна

Гроші і кредит

2

Четвер

14.30-15.30

5

Поліщук Оксана Степанівна

Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах

5

Понеділок

14.30-15.30

6

Дмуховська Оксана Миколаївна

Статистика

2

Понеділок

14.30-15.30

7

Соботницька Катерина Никонівна

Бухгалтерський облік

3

Четвер

14.30-15.30

8

Левченко Оксана Федорівна

Фінансовий облік

1

Середа

14.30-15.30

9

Мельничук Алла Аркадіївна

 

Вступ до спеціальності

10

Середа

14.30-15.30

ЦК відділення «Механізація с.г.»

1

Руденко Віталій Григорович

Машини для переробки

29

Середа

14.30-15.30

2

Пушкін Євген Олександрович

Сільськогосподарські машини

45

Четвер

14.30-15.30

3

Ревуцький Роман Едуардович

Ремонт машин і обладнання

46

Вівторок

14.30-15.30

4

Милашевський Олександр Васильович

Технічний сервіс

50

Четвер

14.30-15.30

5

Чередниченко Сергій Васильович

Трактори і автомобілі

31

Вівторок

14.30-15.30

6

Рябчук Олександр Павлович

Трактори і автомобілі

26

Вівторок

14.30-15.30

7

Шмалюк Микола Іванович

Експлуатація машин і обладнання

52

Понеділок

14.30-15.30

8

Кочубей Володимир Онісімович

Технічний сервіс

48

Середа

14.30-15.30

9

Добранський Сергій Станіславович

Машини та обладнання для тваринництва

42

Вівторок

14.30-15.30

10

Герасимчук Дмитро Васильович

Охорона праці

Технічна механіка

414

Середа

14.30-15.30

11

Каневський Ростислав Володимирович

Зберігання с/г продукції

34

Вівторок

14.30-15.30

12

Новицький Валентин Павлович

ПДР

53

Четвер

14.30-15.30

13

Поліщук Олександр Степанович

Сільськогосподарські машини

44

Середа

14.30-15.30

14

Бучко Ігор Олександрович

Гідропривод с/г техніки

34

Середа

14.30-15.30

ЦК агрономічних дисциплін

1

Романюк Емілія Василівна

Захист рослин,

9

Середа

14.40-15.40

2

Ходаківська Надія Іванівна

Тваринництво, Бджільництво

41

Четвер

14.40-15.40

3

Кіпчук Тамара Анатоліївна

Рослинництво

8

Вівторок

14.40-15.40

4

Слюсар Ліана Василівна

Кормовиробництво,

Переробка прод. рослинництва

8

Середа

14.40-15.40

5

Коломієць Володимир Іванович

Землеробство з грунтознавством

12

Понеділок

14.40-15.40

6

Головня Валентин Іванович

Механізація, автоматизація с.г.

47

Вівторок

14.40-15.40

7

Зубрицька Світлана Володимирівна

Плодоовочівництво

56

Четвер

14.40-15.40

8

Мельничук Віктор Володимирович

Агрохімія

10

 

14.40-15.40

 

 

 

Методист коледжу                                                                                           І.М.Можарівська