У Києві відбулося нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика». Участь у конкурсі взяли понад 200 студентів із різних куточків України. Кращі роботи обирали під час онлайн-голосування на сайті організатора видання «AgroPortal.ua”. Також практику оцінювали вісім учасників Експертної ради та представники українських аграрних компаній.

Серед нагороджених - студент 4-го курсу (група ЕРМ-42) факультету агроінженерії Житомирського агротехнічного коледжу 18-річний Ігор Папіровник, який посів друге місце у конкурсі.

Цей конкурс було започатковано з метою дізнатися з перших вуст, як студенти проходять виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони повертаються до студентської лави. Ігор проходив свою практику торік з серпня по жовтень у СФГ «Шар» у Козятинському районі на Вінничині.

«На момент повернення до навчального закладу я здобув поліпшені практичні знання з експлуатації, ремонту та сервісу сільськогосподарської техніки, а також досвід, який є незамінним під час освоєння та вивчення нового матеріалу», - ділиться враженнями Ігор, «срібний» призер конкурсу.

Як бачимо, виробнича практика у підготовці майбутніх спеціалістів відіграє ключову роль. Конкурс розкриває кожного студента по-своєму і тут головне – бути впевненим у собі та не розгубитися і по максимуму використати свій технічний потенціал.

До речі, нині організатори уже готуються до проведення конкурсу «Краща аграрна практика-2017». Отож, не втрачайте свій шанс та отримуйте максимум знань від виробничої практики. Адже майбутнє нашої аграрної країни саме за вами.

За повідомленням "AgroPortal.ua"