Ступаємо у день новий в пориві юності й надій…

Надворі літо, справжнє тепле літо, у зелені потопають сади, рясніють всюди різнобарвні квіти, а у Житомирському агротехнічному коледжі – випуск. Червневий вечір підсумовує напружений навчальний рік – він і є важливою подією для тих, хто зветься «випускник». І цей титул сьогодні здобувають студенти відділень «Будівництво та цивільна інженерія», «Агрономія», «Електрифікація та інформаційні системи», «Економічне», «Агроінженерія». Поряд з нимив актовій залі куратори, викладачі, керівництво коледжу, батьки і гості. Адже це особливе свято, у якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Це незабутнє свято, яке зібрало разом усю нашу дружню родину – родину Житомирського агротехнічного коледжу.

У цей день, милі наші випускники, ви, напевно, як ніколи, відчуваєте, що коледж – це ваш рідний дім. І сьогодні він у сяйві розкішних квітів та щирих посмішок ніби притих, щоб попрощатися з вами, випустити у далеку щасливу дорогу, яка називається дорослим життям. Справді, цей день – перший крок у доросле життя, палкий порив юності й надій, отож, друзі, тримайте удачу за крило і нехай здійсняться ваші мрії. У цей день вам так багато хочуть сказати гарних, теплих слів ваші наставники, викладачі, куратори, аби вас оминали терни невдач, безболісно вирішувались якісь, можливо, прикрощі чи непорозуміння, необдумані кроки. Сьогодні вони радіють за своїх учнів, проводжаючи їх у дорогу самостійного життя, тішаться ними, вболівають за них не менше, аніж батьки. І, звісно ж, неодмінно вірять, що якими б ви не пішли шляхами, які б «життєві іспити» не складали, все у вас буде гаразд. Отож, глибока вдячність їм за розуміння, чутливе ставлення до проблем, за тактовність, людяність, уміння бачити в кожному студентові справжню особистість.

А ось і настала хвилююча мить. На святково прибраній сцені головні учасники сьогоднішнього дійства – випускники. У супроводі оркестру дипломи з відзнакою отримують відмінники навчання Андрій Ісаєв, Артем Остапчук, Ольга Савченко, Юлія Верховлюк, Анна Синюшко, Богдан Андрійчук, Максим Яцковець, Микола Стужук, Богдан Прищепа, стипендіат ім. В.Кавуна Іван Марчук – і це, звісно, дуже приємний момент. Але відтепер важко уявити наш коледж і без чарівної «леді спорту» Оксани Сушко, нашого «соловейка» Миколи Кірієнка, кращого практиканта Ігора Папіровника, настирливої та рішучої Катерини Гаращук, «студента року» Романа Глущенка, без усіх цих молодих, усміхнених та енергійних хлопців і дівчат, які отримали путівку в життя саме тут – у Житомирському агротехнічному коледжі. І скажемо відверто, у якусь мить чутливими та сентиментальними стають не лише ваші куратори – жінки, а й мужні витривалі чоловіки - мабуть, непросто переживати розлуку з вами та випускати вас у ці тривожні, мінливі часи.

Дорогі випускники, памятайте, що життя людині дається один раз. І кожне слово, кожну посмішку, кожен вчинок, емоційне піднесення, нашу любов і ніжність не повторити й не пережити вдруге. Але я певна, що у вас було багато чудових і прекрасних днів у коледжі, які запамятаються вам надовго. І нехай цю сторінку ваших юнацьких літ перегорнуто, не сумуйте, попереду на вас чекає ще стільки цікавого, незвіданого та неповторного. Адже кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї, впроваджуйте в своє подальше багатогранне життя і нехай завжди з вами буде Віра, Надія і Любов. У добру путь, випускники, і з Богом!

SLV 7926

SLV 7859

P1200616

 

Галина Маркова