м. Житомир, вул. Покровська, 96

Навчально-виховний процес – досить складне, багатогранне і динамічне явище. Психолого-педагогічна наука доводить: щоб навчання і виховання були ефективними, у студентів треба формувати позитивну мотивацію до навчання. А таке ставлення завжди формується в діяльності, через складний механізм взаємодії між викладачем і здобувачем освіти.

23 лютого у стінах Житомирського агротехнічного коледжу викладачі Лайчук Н.М. та Насінник І.І. провели майстер-клас на тему: « Культура мовлення та  особливості спілкування викладача  з сучасними здобувачами освіти».

Педагоги поділилися своїм досвідом роботи, акцентували увагу на тому, що саме слово має особливе значення для викладача, адже це його головний професійний інструмент, за допомогою якого до свідомості студента можна донести глибини наук та життєву мудрість. Познайомили з типовими моделями спілкування, розглянули різні конфліктні ситуації, дали універсальні поради, щоб спілкування було гуманним і професійним. Бо педагог – не просто професія, педагог має бути в душі педагогом, людиною цілісною та гармонійною.