МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЖИТОМИРСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

КАФЕДРА ГУМАНІТАРНИХ ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

4 квітня 2020 року в Житомирському агротехнічному коледжі відбудеться

шоста Житомирська обласна студентсько-учнівська

історико-краєзнавча конференція

Планується робота за наступними секціями:

  • Історіографія, джерелознавство, археологія, етнографія рідного краю.
  • Історія Житомирщини в контексті історії України.
  • Твої люди, Житомирщино!
  • Розвиток культури на теренах нашого краю: історичний аспект.
  • З історії міст, сіл, підприємств, організацій сучасної Житомирської області.

Умови участі в роботі конференції

  1. Заявку учасника слід подати до 10 березня 2020 р. на електронну адресу Malyhyn@ukr.net. У заявці обов’язкововказується: 1) прізвище, ім’я, по батькові учасника; 2) дата народження; 3) місто (село), район, область; 4) контактний телефон (бажано мобільний); 5) повна назва навчального закладу, який представляє учасник; учні вказують клас, студенти – факультет (відділення), групу; 6) тема доповіді; 7) ПІБ, посада керівника науково-дослідницької роботи (повністю); 8) зазначити про необхідність мультимедійного проектора (зі звуком чи без); 9) Участь очна, чи заочна (у випадку заочної участі чітко зазначити адресу, індекс).
  2. За матеріалами конференції буде видано збірник наукових праць, який учасники конференції БЕЗКОШТОВНО отримають при реєстрації. Тому тексти статей (до 5 сторінок) в електронному варіанті з науково-довідковим апаратом до 10 березня 2020 р. сліднадіслати на електронну адресу Malyhyn@ukr.net(заявка на участь та стаття мають становити окремі документи).Про отримання матеріалів учасник конференції буде проінформований повідомленням на електронну адресу, з якої вони надійшли. Якщо участь заочна і автор бажає отримати збірник наукових статей, до вказаного часу слід перерахувати 60 грн. (послуги пошти) на картку 5168742704649437 (Малихін Юрій Володимирович) та надіслати відсканований (або чітке фото) чек на вищезазначену електронну адресу, а також чіткі координати куди відсилати збірник.
  3. Вимоги до тексту статті: на першій сторінці зверху в правому кутку вказуються дані про виконавця (ПІБ, навчальний заклад, відділення, група, клас) та його наукового керівника (ПІБ, посада). Далі по центру зазначається назва статті, після чого йде текст. Текст повинен бути набраний у редакторі MicrosoftWord. doc., шрифт TimesNewRoman, кегель 14. Формат А 4, інтервал – 1,5, всі поля – 2 см, посилання у тексті в квадратних дужках (перша цифра – номер джерела, через кому друга цифра – сторінка (приклад [4, с. 76]). Список використаних джерел та літератури – в кінці тексту у алфавітному порядку. За якість поданого матеріалу відповідальність несуть автори та їх наукові керівники. Оргкомітет залишає за собою право не приймати публікації, які не відповідають зазначеним вимогам.

Додаткова інформація

Конференція проходитиме в приміщенні Житомирського агротехнічного коледжу, що знаходиться за адресою м. Житомир, вул. Покровська, 96. З автовокзалу проїзд до зупинки «Агротехколедж» маршрутними таксі №№ 8, 110, 125; тролейбусом №4.

Реєстрація учасників конференції здійснюватиметься з 9.30 до 10.00 у фойє агротехколеджу.

З організаційних питань звертатись за тел.: 097 22-78-341 (Юрій Володимирович, після 15.00).

Оргкомітет

Традиційно на початку грудня в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права. Долучились до нього і студенти нашого навчального закладу. Протягом тижня заплановано проведення заходів, спрямованих на поглиблення та систематизацію правових знань студентів. А розпочався тиждень проведенням виставки стіннівок «Права людини» До конкурсу долучились студенти перших курсів. Переможцями стали студенти групи П-11: Бондар В, Самсонова В., Таргонський А., Шапоренко В. і КарплюкД. Крім того, протягом грудня в бібліотеці нашого навчального закладу працює виставка навчальної та методичної літератури «Закон та право». Студенти можуть ознайомитись із різноманітними підручниками, довідковими матеріалами та законодавчими актами, що забезпечить їх інформацією щодо орієнтиру у світі права і закону. Кібербулінг, тролінг, секстінг та грумінг- саме ці теми днями стали ключовими. Маючи профіль у соціальній мережі населення України щодня наражають себе на небезпеку, адже розмішуючи інформацію про себе та свою родину у відкритому доступі, вони можуть навіть не здогадуватись про загрозу, яка спіткане їх в мережі. Про найактуальніші загрози у мережі попередив представник Житомирського управління кіберполіції інспектор Моталов А.О.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права надавалась безоплатна правова допомога з питань реалізації захисту прав людини спеціалістом відділу Головного управління юстиції м.Житомира адвокатом Радушинською Н.. Для активізація роботи щодо формування у студентській молоді правової культури та ціннісного ставлення до себе й до інших був проведен КВЕСТ: «Я знаю свої права». Переможцем серед відділень ЖАТК стали студенти групи БЦІ -11. Вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища нагадала працівниця Житомирської місцевої поліції експерт-криміналіст Сотніченко Л..

Здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми, – виховання інтересу до активної суспільної діяльності в межах правового поля, розвиток громадянської свідомості студентів - це є мета проведення Всеукраїнського тижня права., яка і була досягнута .

19-21 грудня 2019 року на базі Державного університету «Житомирська політехніка» під егідою кафедр Менеджменту і підприємництва, а також Туризму та готельно-ресторанної справи, відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Менеджмент суб’єктів господарювання: проблеми та перспективи розвитку». Від Житомирського агротехнічного коледжу, під керівництвом кандидата с.-г. наук, доцента Левченко Валерія Борисовича, з презентаційними доповідями виступили: студентка відділення «Агрономія» Зозуля Єлизавета «Сучасний менеджмент в лісогосподарських підприємствах та сертифікація лісів FSC», а також Навольнєва Дар’я, студентка Державного університету «Житомирська Політехніка», «Перспективи розвитку екологічного туризму в умовах урочища Висока Піч Житомирської області». Доповіді були актуальними і отримали схвальну оцінку як модераторів, так і учасників конференції.

Доброта і милосердя багатоликі. Потреба в них повсякчасна. Навіть тоді, коли немає біди, навіть там, де гори спокійні і твердь земна не хитається під ногами.

Багато добрих справ на рахунку студентського та педагогічного колективу нашого коледжу.

Саме тому проведення благодійних акцій стало доброю традицією для всіх нас. Студенти та викладачі навчального закладу є активними учасниками волонтерського руху: «Милосердя», «Врятуймо життя», «Ветеран живе поруч», «Святий Миколай іде до дітей», міської благодійної акції «Разом до життя».

Щороку наші студенти – волонтери в переддень Святого Миколая відвідують Житомирський 409 ордена Червоної Зірки військовий госпіталь, дарують нашим мужнім захисникам тепло своїх сердець, веселі пісні, колядки та щедрівки, солодощі.

19 грудня відбулася традиційна святкова зустріч директора коледжу зі студентами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Батьківська турбота, дружнє спілкування, подарунки від студпрофкому нікого з дітей не залишили байдужими.

Немає в світі малюка, який в очікуванні на Святого Миколая не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту радість, коли дитина отримує свій подарунок? Ось тому ми вже вкотре відвідали своїх маленьких друзів – дітей, хворих на фенілкетонурію. Зустрічі з ними незабутні, наповнені добротою, радістю, гарним настроєм.

А найголовніше, що жоден студент Житомирського агротехнічного коледжу не залишився без привітань і подарунків від Святого Миколая та головного Миколая коледжу Тимошенка М.М.

У цей день у фойє актової зали відбулося традиційне заполювання новорічної ялинки, біля якої звучали святкові колядки та щедрівки у виконанні народного вокального ансамблю «Чарівність», запальні пісні чоловічого складу хору, феєричний виступ студентського оркестру та казковий подарунок від студентів – волонтерів коледжу.

Інна Шваб, Катерина Базилівська