12 березня у коледжі стартував місячник протидії домашньому насильству та булінгу «Стоп булінг». Соціально-психологічною службою коледжу, кураторами навчальних груп у рамках місячника будуть проведені консультування учасників освітнього процесу, лекції та тематичні кола, практичні заняття з елементами тренінгу, години спілкування, зустрічі з працівниками ювенальної превенції, перегляд та обговорення відеофільмів щодо явищ булінгу та насильства у сім’і.

Так, студенти I курсу економічного відділення стали учасниками майстерні креативного діалогу «Важливі уроки життя», яку їм презентували у вигляді форум-театру студенти групи А-21 (Пасхальна Ольга, Перегуда Дарина, Когут Анжела, Сидоренко Анна, Бродовський Михайло, Конорчук Олег, Миронов Дмитро, Пархомець Ігор, Пясківський Дмитро).

Усі учасники майстерні (глядачі та актори) активно шукали шляхи вирішення проблеми булінгу та розв’язання конфліктів у сім’ї.

Шваб І.М., соціальний педагог

Фото В. Мурашевський

5 березня 2019 року студенти групи А-31б, А-41б відділення «Агрономія» разом з викладачами Немерицькою Л.В., Мартенюк Г.М., Романюк А.А. відвідали ПАО «Житомирський маслозавод» - компанія «Рудь».

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією виробництва морозива і напрямками роботи підприємства. Побували також на виробництві, ознайомилися з технологічними процесами підготовки молока і виробництва морозива, умовами зберігання морозива. І найприємніше – дегустація морозива – замороженого і незамороженого, щойно виробленого.

27-28 лютого на базі Житомирського торгово-економічного збірна команда нашого коледжу прийняла участь у першості області з настільного тенісу, серед ВНЗ 1-2 рівня акредитації. За перемогою боролись 8 навчальних закладів області. Честь коледжу на даних змаганнях представляли Шиманський Костянтин група Аі-32, Ковальчук Дмитро Аі-32, Шатківський Віталій А-23, Корнійчук Владислава ОП-31, Кондратюк Вікторія А-11, Лось Марина А-24стн. Команди змагалися за перемогу по коловій системі.Чоловіча команда по черзі здобула перемогу над командами ЖАДК, ЖТЕК, Житомирського будівельного коледжу, ЖТК, Житомирського фармколеджу, Коростишівського педколеджу. Жіноча команда проявила майстерність, волю до перемоги і здобула заслужено перше місце, перемігши всіх суперниць з рахунком 2:0.

Чоловіча команда по черзі здобула перемогу над командами ЖАДК, ЖТЕК, Житомирського будівельного коледжу, ЖТК, Житомирського фармколеджу, Коростишівського педколеджу. Жіноча команда проявила майстерність, волю до перемоги і здобула заслужено перше місце, перемігши всіх суперниць з рахунком 2:0. Заслужене – I місце.

Наступного дня юнаки дівчата сперечались за особисту першість. Продемонструвавши характер на найкращу майстерність, Шиманський Костянтин посів I місце в особистій першості, а Ковальчук Дмитро II місце. Серед дівчат перемогу здобула Кондратюк Вікторія, віце-чемпіонкою стала Корнійчук Владислава.

Молодці! Побажаємо подальших успіхів на Всеукраїнських змаганнях в м. Глухів Сумської області.

Команду до змагань готував та психологічно налаштував - тренер, викладач фізичного виховання Дзьома Артем Сергійович.

   

5 березня студенти коледжу, викладачі та працівники коледжу зустрічали «Масляну», за народними традиціями свято «Проводів Зими та зустрічі Весни». Цього року було започатковано проведення свята «Масляної» в нашому коледжі.

 З привітальним словом виступив директор коледжу Тимошенко Микола Михайлович,  побажавши всім гарного настрою, тепла, здоров’я. На майданчику звучали веселі українські пісні, які змусили гостей свята пуститися в танок. Ведучі свята запросили всіх прийняти участь в святкових конкурсах. З великою цікавістю студенти спостерігали за учасниками конкурсів, які проходили весело, бажаючих виграти хоч один конкурс було багато, та ще й отримати приз. Студенти поділися на команди, які боролись за перемогу в жеребкуванні команд. З гумором глядачі вболівали за конкурс «Ходьба на ходулях» та стрибках на скакалці. З захопленням глядачі спостерігали за конкурсом «Силач» (піднімання гирь). А особливою популярністю та неймовірною кількістю учасників користувався конкурс - «Бій подушками», в якому прийняли участь як хлопці, так і дівчата. Апогеєм свята стала традиція -  «лазіння на стовп».

   

Гостей свята пригощали : кашею, млинцями, чаєм, юшкою, що також підняло настрій студентам.

«Масляну проводжаємо,

Весну радо зустрічаємо

Млинцями пригощаємо,

І опудало спалимо»…

Гаврилюк В.М, викладач фізичного виховання

Фото; В. Мурашевський