У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України №1024 від 10.08.2020 року педагогічний та студентський колектив Житомирського агротехнічного коледжу вітає студента ІІІ курсу, відмінника навчання Владислав Кривобочек з отриманням академічної стипендії імені Героїв Небесної Сотні. Зичимо стипедіату міцного здоров’я, мирного майбутнього, здійснення найзаповітніших мрій та подальших творчих перемог!!!!

Міністерство освіти і науки України, зважаючи на звернення батьків випускників, продовжило вступну кампанію для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти 9 класів за кошти фізичних або юридичних осіб.

Прийом заяв та документів вступників додатково буде здійснюватися з 1 серпня 2020 року до 18.00 год. 22 серпня 2020 року.

Вступні іспити, творчі конкурси для цієї категорії вступників проводяться з 23 до 29 серпня 2020 року включно.

Рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12.00 год. 31 серпня 2020 року.

Вступники, які отримали рекомендації для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12.00 год. 5 вересня 2020 року.

Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається не пізніше 12.00 год. 5 вересня 2020 року.

О.П.Головач,

відповідальний секретар приймальної комісії

У Житомирському агротехнічному коледжі завершено 1 етап прийому документів на державну форму навчання, яку виконано на 100 відсотків. На денну форму навчання прийнято 277 студентів на різні спеціальності, а також 41 студент – на контракт. Всього 318 студентів.

На основі базової загальної середньої освіти подано – 983 заяви, зокрема, на спеціальність: комп’ютерні науки конкурс складав 3,2 чол. на місце.

З 1 серпня розпочинається ІІ етап прийому документів та подача електронних заяв. До 13 серпня триватиме створення електронних кабінетів, а з 13 по 22 серпня - подача електронних та паперових заяв на навчання.

Ми чекаємо на випускників шкіл 11 класів, а також коледжів, технікумів та професійно-технічних навчальних закладів, які матимуть можливість навчатися як на денній, так і заочній формі навчання. Звертаємо вашу увагу щодо вимог зарахування на навчання ОС Бакалавр Агроінженерія, Автомобільний транспорт, Агрономія, Лісове господарство і Електро-енергетика, електро¬техніка та електро¬механіка:

-бакалавр ( ЗНО з трьох предметів)

-молодший бакалавр ( ЗНО з двох предметів)

-фаховий молодший бакалавр (можливий варіант - без ЗНО).

О. П. Головач,

відповідальний секретар приймальної комісії

Навчальних закладів чимало, на якому ж зупинити свій вибір? Обирай без вагань – справжнє молодіжне студентське містечко, наш мальовничий куточок мікрорайону Крошня (колишній маєток графа Аршиневського) - Житомирський агротехнічний коледж. Саме він є центром освіти, науки та культури в регіоні, входить до першої п’ятірки найкращих вищих навчальних закладів України аграрного профілю, із вагомими здобутками, стрімко наближається до свого 100-річного ювілею.

Хочеш отримати вищу освіту? Тоді тобі до нас. Коледж готує фахівців для всіх галузей народного господарства - за освітнім ступенем бакалавра, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра. Тут готують агрономів, фермерів, інженерів, програмістів, економістів, працівників електроенергетики, водо-газопостачання, лісового господарства. До того ж - ти можеш здобути робітничу спеціальність, проходити виробничу практику на провідних підприємствах України, стажуватися за кордоном. Здобувачі вищої освіти мають можливість проходити військову кафедру та по закінченні коледжу отримати офіцерське звання.

Наш навчальний заклад, де зазвичай вирує життя близько 2 тисяч студентів, має свою біографію, свої традиції, свою особливу ауру. Впродовж багатьох років створює неабияке конкурентне середовище на теренах області та залучає до своїх лав лише талановиту молодь, якій ми допомагаємо стати успішними та затребуваними у цьому житті.

У коледжі активно діє студентське самоврядування, є різні спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, проводяться різноманітні конкурси та олімпіади. На території навчального закладу функціонує своя їдальня та кафетерій (обід коштує 25-30 грн.), діти 100% забезпечені гуртожитком.

Житомирський агротехнічний коледж із задоволенням прийме тебе у свою команду, своє дружне родинне середовище, зрозуміє тебе, підтримає і дасть можливість успішно навчатися, постійно прагнути до своїх мрій. А ще - проявляти свої здібності, доводити свою досконалість, зацікавленість в обраній професії, весело і з користю проводити кожний день. У нас щороку розкриваються сотні талантів і сповна реалізовуються потенційні можливості наших студентів. Тож будь певен - у тебе все вийде.

Ми працюємо для кожного з вас, сповідуємо головні принципи та цінності студентства, дбаємо, щоб вам у нас було зручно і комфортно. Щоб повсюди панувала атмосфера взаєморозуміння і поваги, щоб ви отримували міцні знання, цікаві захоплення і море радості. Нехай ця простора, ошатна будівля стане для вас рідним домом, а кожен з вас буде щасливий і задоволений, що обрав наш коледж, вподобав перелік доступних та найпопулярніших серед студентів спеціальностей, яких навчають саме тут.

Дорогі друзі, бажаємо вам зробити свій правильний вибір. Аби ви змогли досягти успіху, впевненості в собі і задоволення від обраної професії. Бо те, до чого прагне сучасна молодь – сповна можна реалізувати у нас. Двері Житомирського агротехнічного коледжу відчинені, ми чекаємо на вас!

Вступити до нашого навчального закладу можливо як за результатами ЗНО, так і за вступними іспитами. Прийом заяв з 13 по 22 серпня – як в електронному, так і паперовому вигляді.

Наша адреса: м.Житомир, вул.. Покровська (Щорса), 96.

Приймальна комісія: Тел. 068-376-21-55; 063-752-13-19; (0412) 26-24-06

М.М.Тимошенко, директор коледжу,

доктор економічних наук