16 травня на базі Житомирського агротехнічного коледжу відбулась першість області з міні-футболу (дівчата) серед вищих аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

У змаганнях взяли участь 5 команд, а саме: Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права, Житомирський агротехнічний коледж, Житомирський торгівельно-економічний коледж, Бердичівський педагогічний коледж та Житомирський фармацевтичний коледж. Змагання проводились за коловою системою.

Виступ нашої жіночої збірної коледжу можна назвати вдалим. Перша зустріч проти кооперативного коледжу завершилась результатом 1:1. В наступних матчах ситуація покращилась. Впевнена і беззаперечна перемога над минулорічними чемпіонами – Бердичівський педагогічний коледж (1:0) та Житомирський фармацевтичний коледж (1:0). В останній грі наші спортсменки поступилися першого Житомирському торгівельно-економічному коледжі, з рахунком 2:0.

В підсумку команда нашого коледжу посіла ІІ місце.

Вітаємо з успішним виступом на змаганнях.

Другокурсниця Житомирського агротехнічного коледжу Марія Павловська з відділення «Агрономія» взяла участь у регіональному етапі інтелектуального конкурсу «Студент року-2018» серед студентської молоді аграрних вищих навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації Житомирської та Хмельницької областей. Проходив він у с.Ярунь Новоград-Волинського району серед семи навчальних закладів.

Відразу скажемо, конкурс був непростий і складався із кількох різнобічних конкурсних завдань: «Я – лідер», «Світ моїх захоплень», «Моя професія – найкраща» і звісно ж – інтелектуальний. Що стосується трьох перших, то це були здебільшого «домашні заготовки» про майбутню спеціальність, свої захоплення та лідерські амбіції. До речі, щодо якостей лідера, то Марія Павловська, здається, з ними народилася та при нагоді сповна застосовує їх і цим дуже викликає прихильність та привертає до себе увагу.

До слова сказати, Марія, як справжня студентка, звикла штудіювати необхідні матеріали навіть у дорозі, все таки зайві дві години. І результат не забарився – вона своїми знаннями здивувала усіх присутніх – як глядачів, вболівальників, так і членів журі. Готові почути їх вердикт – із 24 запитань із сфери історії України, географії і літератури Марія Павловська відповіла зі знаком «плюс» та «вірно» на усі запитання, помітно відірвалася від своїх суперників та отримала максимальну суму балів – 12.

Ось такі приголомшливі результати – у членів журі не було жодних запитань, сумнівів чи якихось суперечок. А отже справжнім лідером, а відтак переможницею конкурсу стала Марія Павловська. Молодець, Марійко, так тримати, успіхів тобі й надалі, нових перемог і здійснення усіх найзаповітніших мрій і бажань. Із заслуженою перемогою!

Прес-служба коледжу

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 930 (із змінами), згідно рішення атестаційної комісії управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації щодо присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань (наказ №38-к від 24.04.2018 року), групі викладачів Житомирського агротехнічного коледжу було присвоєні кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

Так, кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» було присвоєно: Оксютович М.О. (кандидату філософських наук, викладачу суспільних дисциплін); Матюсі С.В. (викладачу дисципліни «Захист Вітчизни»); педагогічне звання «старший викладач» - Пустовіт Л.В. (викладачу загальноосвітніх дисциплін) та педагогічні звання «викладач-методист»: Насінник І.І. (викладачу загальноосвітніх дисциплін), Соботницькій К. Н. (викладачу економічних дисциплін) та Гаврилюку В.М. (викладачу фізичного виховання). Бажаємо нашим колегам нових творчих успіхів на педагогічний ниві!

День, 18 травня 2018 року, залишиться в історії та пам’яті студентства та викладачів відділення «Агроінженерія», як такий, що був насичений приємними емоціями та враженнями. Зокрема, на базі потужного диллера сільськогосподарської техніки компанії "РДО Україна", у місті Черкаси відбулась низка цікавих заходів, де студенти відділення "Агроінженерія" груп ЕРМ-31, ЕРМ-32, Аі-33, Аі-34, Аі-1бстн та викладачі Герасимчук Д.В., Руденко В.Г., прослухали курс лекцій з технічного сервісу та експлуатації техніки John Deere,. З емоційним захопленням та цікавістю відвідали виставку AGRO SHOW UKRAINE згідно з програмою "АgroUniversity".

Представники компанії розповіли про будову, порядок регулювань, переваги роботи на техніці John Deere та Väderstad. Проведений тест-драйв на сучасному спектру техніки різної потужності дав змогу студентам відчути емоції під час роботи на ній та перевірити теоретичні знання отримані в коледжі практичними вміннями.

За результатами роботи студентам запропоновано пройти стажування для подальшого працевлаштування на посаді сервісного інженера в ТОВ "РДО Україна". Дякуємо організаторам за гостинний прийом та приємні емоції.

ПІДГОТУВАВ: РУДЕНКО В. Г.,

ВИКЛАДАЧ ВІДДІЛЕННЯ «АГРОІНЖЕНЕРІЯ»