І справді, так швидко і невідворотно минає цей день, це особливе свято, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. У Житомирському агротехнічному коледжі випуск студентів відділень: «Агрономія», «Агроінженерія», «Електрифікація та інформаційні системи», «Будівництво та цивільна інженерія» та економічне. Цей літній погожий вечір підсумовує напружений навчальний рік, який став особливою подією для тих, хто зветься «випускник».

Різні спеціальності, різний контингент, різний світогляд, у багатьох групах – одні лише хлопці, або ж навпаки – красуні-дівчата, яким наразі звичніше було б дефілювати на подіумах, але вони – наші випускники, вподобали технічні спеціальності і сьогодні у сяйві квітів і посмішок доводять, що це і є їхнє захоплення, їх вибір. Усі ми віримо та переконані, що студенти під час навчання проявляли наполегливість, цілеспрямованість, неабиякі здібності і талант, виконали повністю складні навчальні програми та зможуть стати справжніми фахівцями. Зрештою, у багатьох випадках це уже доведено, адже чимало з нинішніх випускників успішно проходили практику, на «відмінно» закінчили навчання і тепер офіційно запрошені на роботу.

На урочистому заході були присутні керівництво, педагогічний склад коледжу, куратори, друзі, близькі та рідні випускників. Також їх прийшли привітати поважні гості, яких досить привітно зустріли у залі – це керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації Олексій Анатолійович Шатило, а також наші славні випускники – народний депутат України, колишній міністр аграрної політики Олександр Петрович Баранівський та голова громадської організації польсько-українського центру Руслана Миколаївна Зубрицька. У своїх виступах вони наголосили на престижності нашого навчального закладу, його неабияких можливостях, поділилися спогадами про роки навчання у коледжі, тепло й щиро привітали випускників та побажали їм усіляких гараздів.

Як і належить господарю, який знається на аграрній освіті, відкрив урочистості директор коледжу, кандидат економічних наук Микола Михайлович Тимошенко. Для нього цей випуск особливий, адже зі своїм приходом у коледж саме цим студентам він підписував наказ про зарахування їх до навчального закладу. І ось у стрімких мріях і бажаннях, очікуваннях і сподіваннях пройшли роки і тепер вони випускники, вручення дипломів. У вітальному слові він наголосив: «Віримо, що нам вдалося підготувати вас до самостійного життя у нашому складному сьогоденні, що ми допомогли вам знайти чіткі світоглядні орієнтири, які ви для себе обрали. І, звісно ж, упевнений, що всі роки, які ви провели у стінах коледжу, залишаться у вашій пам’яті на все життя, ви станете затребуваними та успішними», - зазначив директор.

Наприкінці свята випускники, їхні батьки, рідні та близькі висловили щирі слова вдячності викладачам та керівництву коледжу за безцінні знання, терпіння та мудрість, сумлінну працю та досвід. І як завжди, доповнювала урочистості концертна програма, яка впродовж свята супроводжувалася виступом наших студентів-артистів, надихала святковою енергією та веселим настроєм усіх учасників заходу. Залишається лише побажати - в добру путь, випускники, ви ступаєте у нове життя, вірте в себе і щасти вам!

Галина Маркова.

У Житомирі на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Фок» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з міні-футболу серед аграрних вищих навчальних закладів. У них взяли участь Житомирський агротехнічний коледж, Заліщицький аграрний коледж, Білоцерківський технолого-економічний коледж НАУ, Брацлавський агроекономічний коледж та Кропивницький коледж механізації сільського господарства – це саме ті команди, кращі з кращих, які вийшли у лідери серед 117 вишів у обласних та зональних змаганнях.

Футбольні баталії тривали протягом трьох днів, проходили з величезним запалом та стрімкістю, були досить захоплюючими та емоційними. Кожна з команд була справді непередбачуваною, показувала злагоджену гру, весь тайм тримала у напрузі як одну так і іншу сторони та супроводжувалася неабиякою підтримкою вболівальників. Ще б пак, адже «на кону» стояло питання: хто ж стане чемпіоном України. І для початку, аби додати ще більше азарту, кожна з команд отримала футбольні м’ячі від Житомирської обласної федерації футболу.

До речі, у багатьох країнах світу саме студентська ліга – є однією з основних сходинок до професійного спорту. І хтозна, можливо серед сьогоднішніх учасників є гравці, які в недалекому майбутньому сповна заявлять про себе у великому, професійному футболі. Можливо, від того й так була прикута увага до цього спортивного дійства наших місцевих мас-медія, які прийшли висвітлювати цю подію - їм особлива подяка. Бо й справді стати «героями дня» телеканалів випадає не кожному.

А поки що вони кумири своїх навчальних закладів та численних уболівальників, які прийшли їх підтримати. І про це яскраво свідчила їхня підготовка та, власне, сама гра, яку вони показали на футбольному майданчику й полонили усіх. Адже спорт – це здоров’я, спорт – це краса, спорт – це неймовірні враження і перемога.

Саме до перемоги чемпіонів України ми йшли довгих три роки і ось вона – виблискує кубком, медалями та сяє у кожного на обличчі. Уявляєте, які зараз емоції у користувачів нашого сайту – Житомирський агротехнічний коледж – знову чемпіони! Чемпіони України з міні-футболу-2018! Це справді круто, це надихає і підносить.

Вітаємо із неперевершеною грою та яскравою перемогою, коледж тріумфує!

Р.В.Можарівський,

керівник фізичного виховання

У період з 11 по 26 червня поточного року на відділенні «Агроінженерія» розпочала свою роботу Державна екзаменаційна комісія з атестації студентів 4 курсу спеціальностей 208 «Агроінженерія» та 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». Очолює комісію - кандидат технічних наук, доцент кафедри «Процеси, машини і обладнання в агроінженерії» Житомирського національного агроекологічного університету Заєць Максим Леонідович.

У результаті успішного захисту дипломних проектів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» присвоюється кваліфікація техніка-механіка агропромислового виробництва.

У 2018 році на відділенні завершують навчання 77 студентів денної та 22 студенти заочної форми навчання.

Всім здобувачам освіти бажаємо творчих успіхів!!!

З 12 по 14 червня 2018 року відбудуться фінальні Всеукраїнські змагання з міні-футболу на базі спортивного залу «ФОК».

13 червня о 11.00 – урочисте відкриття Всеукраїнських змагань (спортивний зал «ФОК»). Запрошуємо викладачів та студентів коледжу.