Традиційним у коледжі стало проведення педагогічних читань за участі науковців вищих навчальних закладів та Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 4 січня було проведено чергове засідання педагогічних читань, у роботі якого взяла участь кандидат педагогічних наук, доцент, докторант кафедр «Соціальних технологій» ЖДУ ім. І.Франка – Павлик Надія Павлівна, яка виступила з проблематикою «Нові технології навчання». У лекції було звернуто особливу увагу на розкритті понятті «неформальна освіта», її складових; рівнів розвитку професійної компетентності. Під час педагогічних читань також було окреслено перспективи подальшої співпраці.

5 січня відбувся круглий стіл викладачів на тему: «Система роботи циклових комісій та кафедр щодо реалізації науково-методичної проблеми». 9 викладачів кафедр та циклових комісій обмінялися своїми напрацювання. У обговоренні взяли участь: Пустовіт Л.В. та Бондарчук Т.І. (циклова комісія загальноосвітніх дисциплін) з темою «Інформаційні засоби реалізації професійної компетентності при викладанні дисциплін загальноосвітнього циклу»; Герук С.М. (кандидат технічних наук, доцент) та Довбиш А.П. (кафедра «Агроінженерія») з темою «Розроблення та впровадження екологобезпечних технічних засобів і методів експлуатації та ремонту техніки в умовах АПК України»; Подкур В.О (кафедра гуманітарних та суспільних дисциплін) з темою «Професійна активність викладача»;»; Беляк А.В. (циклова комісія спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія) з темою «Застосування інноваційних технологій навчання, необхідних для формування системи компетенцій молодшого спеціаліста в процесі вивчення спеціальних дисциплін»; Зайцева О.В. та Сорочинська С.П. (циклова комісія філологічних дисциплін) з темою «Підвищення якості викладання філологічних дисциплін через оптимальне поєднання традиційних та сучасних технологій та забезпечення міжпредметної інтеграції»; Гаврилюк В.М. (циклова комісія фізичного виховання та захисту Вітчизни) з темою «Розвиток та удосконалення методів і засобів ефективного навчання, розвитку фізичних якостей студентів з урахуванням стану їхнього здоров’я та рівня фізичного розвитку»; Поліщук О.С. (циклова комісія обліково-економічних дисциплін) з темою «Підвищення якості практичної підготовки молодшого спеціаліста через впровадження комп’ютерних технологій та інтерактивних методів навчання»; Логвінов Г.С. (кафедра «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка») з темою «Застосування інноваційних технологій навчання, необхідних для формування системи компетенцій «бакалавра» та «молодшого спеціаліста» в процесі вивчення спеціальних електротехнічних дисциплін»; Левченко В.Б. (кафедра «Агрономія та лісове господарство») з темою «Вивчення всихання соснових насаджень в умовах Житомирського Полісся»; Вензовська Н.П. (кафедра «Загально-технічних та природничих дисциплін») з темою «Впровадження інтерактивних та інформаційно-комунікативних технологій при вивченні загально-технічних та природничих дисциплін».

12 січня 2018р. у читальному залі коледжу відбувся педагогічний семінар на тему: «Соціально-психологічний супровід навчального процесу», у проведенні якого взяли активу участь Шваб І.М. (соціальний педагог), Додурич С.М. (кандидат педагогічних наук, психолог коледжу) та Оксютович М.О. (кандидат філософських наук, викладач кафедри гуманітарних та суспільних дисциплін).

З Новим Роком всіх вітаєм,

Щастя та добра бажаєм,

Щоб уміли ми радіти

Щиросердно, наче діти,

Щоб здоровими були,

Й подолати все змогли!

Новорічний час – чудова пора, коли діти загадують бажання Діду Морозу, вірять у казку та здійснення чудес. Ялинка-красуня, яскраві гірлянди, пухнастий сніг – всі ці атрибути Нового року малята чекають з особливим нетерпінням.

Новорічний ранок зібрав у дружньому колі біля святкової ялинки дітей та онуків працівників коледжу. Маленьким гостям свята подарував новорічні пісні і колядки вокальний ансамбль «Чарівність». Діток привітали казкові герої - Бджілка та Сонечко, заспівали пісень Україночки і, звісно, до них завітав Дід Мороз.

Традиційно учасники заходу танцювали довколо ялинки, відгадували загадки, декламували вірші, колядували та змагалися у конкурсах. Щирі посмішки стали гарним подарунком для Діда Мороза, натомість і він привітав діток солодощами та новорічними сувенірами. Святковий ранок був організований профкомами навчального закладу.

І.А. Оліфір, К.В. Базилівська

Святий Миколай запросив на святкову ялинку дітей-сиріт нашого коледжу та дітей, позбавлених батьківського піклування. Студенти з радістю приймали гостинці та заряджалися святковим настроєм на весь день. Ця тепла зустріч допомогла усім повірити в те, що чудеса бувають, і потрібно робити добрі вчинки, проявляти любов і турботу до ближніх.

У коледжі вже стало доброю традицією святкування веселого народного свята – Дня Святого Миколая. Віддавна вважалося, що зимовий Миколай є добрим другом та захисником дітвори. Він оселяється в серці кожної людини і дарує віру в диво-казку. Відтак ще звечора діти з нетерпінням чекають, коли завітає в гості Святий Миколай. Він неодмінно має принести саме ті подарунки, які до вподоби кожному – іграшки, цукерки, найбажаніші сюрпризи.

Настає улюблений, довгоочікуваний час для студентів – час зимових канікул і новорічних свят. А такі дні завжди пов’язані з дивами, у які хочеться вірити. Отож, не випадково, мабуть, всі ми - і дорослі, й малі, лягаючи спати, загадували найзаповітніші мрії і бажання. Студенти – звісно ж айфони, та щоб якнайшвидше сесію здати, екзамен з технічної механіки здолати, дорослі – про підвищення зарплати, а малечі - бодай солодощів побільше та здійснення казкових кольорових снів.

Та поки студенти загадували бажання, усі присутні в залі поринули у світ Новорічної казкової мандрівки - насолоджувалися колядками нашого вокального ансамблю «Чарівність», виступами дуету Гриценюків, Наталії Шевчук, Олександра Випорхонюка та завжди бажаними гостями - творчим тріо славнозвісного фольклорного ансамблю «Родослав». І кожен отримав море позитиву, приємних емоцій, піднесеного святкового настрою.

А тепер, користуючись нагодою, хотілося б відкрити вам невеличку таємницю. У нашому коледжі є свій справжній Миколай, який певною мірою також вміє виконувати бажання. Такі, скажімо, як стипендію раніше видати чи канікули студентам продовжити, порядок в коледжі утримувати, теплом нас забезпечувати і гарний настрій усім дарувати.

Отож, до святкового привітання запрошується директор коледжу Микола Михайлович Тимошенка. Його піднесений, ліричний настрій передався усьому залу, адже цьогоріч це справді був диво-день. Святий Миколай приїхав на білому коні й зробив цей день світлим і неповторним. Він сповна виконав свою місію, адже подарував усім такий довгоочікуваний подарунок – укутав дерева білою пухнастою ковдрою та запросив у хоровод ніжних, небесних сніжинок. Отож, зима буде в доброму настрої, відтак і Новий рік - щедрим, веселим і гарним. Вірте в дива і будьте щасливими!

Галина Маркова