8 литопада студенти 3-го курсу групи Е-31 відділення «Електрифікації та інформаційних систем» відвідали КП «Міськсвітло».

Для початку за регламентом було проведено інструктаж з техніки безпеки.

Перед студентами виступив інженера установи, який зазначив, що Житомирміськсвітло обслуговує не лише зовнішнє освітлення міста, а також і світлофорну мережу.

На підприємстві є пульт управління освітленням, де відображені всі шафи господарства, що дає змогу керувати освітленням централізовано. Аналогічно здійснюється керування і світлофорами. Господарство підприємства налічує 105 світлофорів і 139 шаф, за допомогою яких здійснюється керування освітлювальною мережею міста. Шафи підприємства сучасні, побудовані на використанні мікроконтролерної техніки.

Нас познайомили з матеріало-технічною базою установи, показали виробничий цех з устаткуваням, познайомили з робочою технікою та показали територію підприємства.

Студент групи Е-31, Гаврилюк Д. П.

1 листопада 2018 року студенти та викладачі Житомирського агротехнічного коледжу відвідали міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання «Інтер АГРО 2018», яка проходила у міжнародному виставковому центрі (м. Київ), з метою ознайомлення із сучасною технікою, новітніми технологіями та засобами механізації у сільському господарстві. Також студенти відділення «Агроінженерія» та «Агрономія» прийняли участь у заходах до дня Молодого спеціаліста «Твій професійний старт».

Підготували інформацію:

Добранський С.С., Герасимчук Д.В.

Студенти відділення «Агрономія» групи А-22 і А-24стн під керівництвом викладача Коломійця В.І. провели виїзне заняття в музеї коштовного і декоративного каміння м. Хорошів. У цьому музеї демонструються зелені кристали берилу, прозорі зразки гірського кришталю, золотистого цитрину і гірського димчастого кварцу та моріону, рожеві блакитні і поліхромні топази, унікальний аквамарин, фіолетові і зелені кристали флюориту та інші мінерали Житомирської області.

Відомо, що гірські породи Житомирщини славляться унікальним за своєю насиченістю і забарвленням, високою міцністю та витривалістю. Серед значного різноманіття плиток граніту, особливу увагу привертають неперевершені за забарвленням та малюнком такі породи як рожево-червоний граніт Лизнівського, сірий діорит Покостівського родовищ та інші. Серед лабрадоритів слід відмітити декоративні плитки з родовищ Очеретянське, Небіжське та Андрієвське. Зачаровує погляд лабрадорит Федорівського родовища. Не менш привабливим є габро родовищ Рудня Шляхова, Зарічного і Торчинського.

Побачене нашими студентами викликає велике захоплення, та сприяє поглибленню знань у вивченні предмету «Грунтознавство».

В. І. Коломієць

Керівник фізичного виховання Житомирського агротехнічного коледжу Можарівський Р.В. прийняв участь у роботі навчально-методичної комісії аграрних закладів вищої освіти з фізичного виховання, яка відбувалася на базі Глухівського агротехнічного інституту Сумського НАУ з 23-25 жовтня 2018 р. та виступив з доповіддю «Методика проведення позаурочних спортивно-масових заходів у ЖАТК». Програма засідання складалася з ряду питань, зокрема: стан та перспективи розвитку фізичного виховання у агарних закладах вищої освіти; організація і проведення занять з настільного тенісу, як один із засобів підвищення моторної щільності заняття тощо. Також були підведенні підсумки виступів команд навчальних закладів у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних технікумів та коледжів у 2018 р. Так, у загальному заліку, Житомирський аграрний коледж посів третє місце. Були окреслені перспективи стосовно розвитку спортивно-масових заходів на 2019 р.

Р.В.Можарівський