Днями в рамках наукової та освітньої співпраці на запрошення викладачів кафедри «Агроінженерія» до нашого навчального закладу з робочим візитом завітали Сидорчук Олександр Васильович – д.т.н., академік, заступник директора з наукової роботи Національного наукового центру «Інститут механізація та електрифікація сільського господарства» Національної академії аграрних наук України та Крупич Олег Михайлович – к.т.н, доцент, завідувач кафедри «Сільськогосподарських машин» Львівського національного аграрного університету.

Під час перебування у навчальному закладі відвідувачів ознайомили з історією коледжу, його навчальною і матеріальною базою. Зокрема відвідали навчальні аудиторії , бібліотечний комплекс, спортивний та атлетичний зали, музей військової і бойової слави. У ході екскурсії гостей ознайомили з технікою та обладнанням, що використовується для забезпечення навчального процесу для спеціальності «Агроінженерія».

На зустрічі гості, викладачі кафедри і аспіранти обговорили основні напрями наукової діяльності та перспективи співпраці між ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України та Львівським національним аграрним університетом.

В.Г.Руденко,
голова циклової комісії відділення "Агроінженерія"

8 червня 2017 року студенти груп ЕРМ-21, ЕРМ-22, ВП-21 відділень «Агроінженерія» і «Агрономія», відвідали Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2017», яка відкрилася в м. Києві в Національному комплексі Експоцентр України.

На виставці студенти ознайомилися з представленими новинками сільськогосподарської техніки та устаткуванням, високопродуктивними породами свійських тварин, сучасними агротехнологіями для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарської продукції.

Найбільше захоплення викликало те, що на виставці представили свою продукцію 32 підприємства Житомирщини.

Крім України учасники ще з 10 країн експонували до 1500 експонатів сучасної сільськогосподарської техніки.

Відвідування таких експозицій дає можливість студентам ознайомлюватись з новітніми технологіями та розробками в сільському господарстві та напрямками розвитку на майбутнє.

Т. Б. Веремій,
куратор групи ЕРМ-21

У неділю, 21 травня, в Житомирі, на веслувальній базі «Спартак» відбулася регата пам’яті Сергія Ліміновича - найтитулованішого веслувальника Житомирщини, майстра спорту міжнародного класу та трикратного призера чемпіонатів світу. Це відкрита першість Житомирської області з веслування на човнах “Дракон”.

Участь у змаганнях взяли як професійні, так і аматорські колективи з Житомира, Києва, Черкас, Львова, Рівненщини і навіть з Горішніх Плавень. Серед аматорських команд - збірна команда викладачів та студентів Житомирського агротехнічного коледжу «Колос».

Переможців визначали на 2-х дистанціях: 200 та 500 м. Наша команда посіла друге місце серед аматорських запливів на двох дистанціях, з чим ми їх і вітаємо. Бажаємо нашим веслувальникам відстояти титул переможців на осінніх змаганнях « Поліський Дракон».

В. О. Подкур,
викладач історії коледжу

Надворі весна, цвіте бузок, а у Житомирському агротехнічному коледжі – святкова зустріч. У рамках підготовки до святкування 90-річчя коледжу проводиться відкритий виховний захід і він особливий та незвичайний, адже тема промовисто говорить сама за себе: «Історію династій коледжу презентують їх нащадки». Ось так, коледж для них – це справді вже рідна альма-матер, адже навчання та робота для окремих династій вимірюється навіть не роками чи десятиліттями, а й століттями. Ціла епоха династій торували сюди свій шлях та нині у дружному колі згадують про найсокровенніше, про найсвітліші роки свого життя.

Зокрема, це одні з найстаріших династій: Коломієць – Пасічник і розповів про неї її нащадок, викладач агрономічного відділення В.І. Коломієць; Іванцових – Зозулевич – Нольда – Карпець – Щербак – Тернових, презентувала своє «родинне дерево» Л. А. Іванцова, правнучка Л. Є. Іванцової, їх загальний стаж роботи – близько 300 років; Поліщуків – Ледвінків (презентувала викладач О. С. Поліщук); Лозійчук – Карашевич – Журавель (презентувала Г. Д. Шкатула, викладач коледжу).

На урочистому зібранні були присутні гості, славні подружні пари: Юрій та Раїса Зозулевичі, Ольга та Валерій Нольд, які теж поділилися своїми спогадами про прекрасні юнацькі роки, студентське життя, згадали своїх викладачів, одногрупників. А як би швидкоплинно не проминули роки, коледж пам’ ятає та глибоко шанує свої династії. До речі, ось іще один цікавий факт: правнук другого директора коледжу І. Д. Пилютіна – Максим Боровецький теж є студентом ІІ курсу нашого коледжу (спеціальність водопостачання).

Зустріч була дуже теплою і щирою. І вже для всієї повноти свята усім гостям-ветеранам були вручені пам’ятні сувеніри та квіти, а самодіяльні артисти коледжу підготували їм святковий концерт.

Г. Д. Шкатула