Цьогоріч у коледжі досить насиченим та яскравим було святкування Дня аграріїв. Спочатку в фойє актової зали студенти разом з викладачами організували виставку нашої сільськогосподарської продукції – у квітковому розмаїтті з виноградним присмаком тут справді був присутній чи не весь осінній овочевий та фруктовий вернісаж з нашої городини та саду: цариця полів картопля, кабачки, капуста, морква, квасоля, буряки, помідори, огірки. Власне, зібралися усі «родичі гарбузові», аби порадувати «коледжан» хорошим та багатим урожаєм.

Затим у фойє коледжу провели благодійну акцію - почастували усіх бажаючих студентів, викладачів та гостей смачними українськими наїдками, якими пригощають у кожній селянській хаті – тут і вареники, борщ, деруни, зрази, плов, вінегрет, риба «під шубою», куліш, юшка, сирники, різна здоба, навіть торт-медовик. Подейкують, що не лише дівчата, а й хлопці брали безпосередню участь у приготуванні страв і знаєте – враження найкращі від сервірування столу, яств та різносолів, смакові властивості на висоті. Скажу вам - справжні господині й господарі у нас навчаються. Ну, а в підтвердження цього – масове відвідання виставки на великій перерві, дегустація виробів і цілком очікуваний фінал: столи спорожніли враз.

Тепер переходимо до актової зали, бо яке ж святкування без пісні – і на сцені розквітла справжня пісенна лірична феєрія, яка буквально заполонила глядачів своїм виконанням. Наші артисти підготували нову програму - святковий концерт, а ведучі вечора складали глибоку подяку хліборобам, фермерам, механізаторам, організаторам агропромислового виробництва.

З приємним очікуванням усіх присутніх було привітання колективу зі святом директора коледжу – Миколи Михайловича Тимошенка. Він, зокрема, зазначив, що це свято, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і створювати добробут країні, які люблять рідну землю-годувальницю не на словах, а справами примножують її славу. Нашим мудрим, самовідданим, невтомним, натхненним трудівникам, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучаються до важливих аграрних справ.

Студентська молодь Житомирського агротехнічного коледжу - майбутні фахівці різних сфер народного господарства, а наші викладачі та майстри виробничого навчання, працівники - це ті люди, які дають для цього необхідні знання, вміння, навики. Відтак усі ми безпосередньо причетні до праці на землі, а, отже, і до свята аграріїв. Побажавши усіляких гараздів – директор вручив цілій плеяді кращих працівників та студентів почесні грамоти, подяки та премії.

А насамкінець на усіх очікував дуже приємний сюрприз. Ну, по-перше, відновив свою роботу наш естрадно-духовий оркестр ім. І.Мазуренка, який носить звання народного. І останнім акордом на сцені, під його супроводом, стало урочисте виконання гімну коледжу, яке підхопив увесь зал…

Галина Маркова,

В’ячеслав Мурашевський (фото)