У Житомирському агротехнічному коледжі відбувся День відкритих дверей. На зустріч прибуло 260 майбутніх абітурієнтів зі шкіл та училищ Житомира, Житомирського району та області, яких зустрічав банер з… керівником закладу та оркестр. А затим уже справжній директор М.М.Тимошенко у актовій залі презентував свій навчальний заклад, розповів про його успішність, конкурентне студентське середовище, навчальну базу, а також діючі та нові спеціальності, які готуються у стінах коледжу для народного господарства та затребувані на ринку праці.

Для зручності було організовано два маршрути, де завідувачі відділень «на ходу» розповідали гостям про майбутні професії, а також показали навчально-виробничі майстерні, лабораторії, газовий полігон та електромонтажну майстерню. До речі, тут студенти коледжу продемонстрували справжній «майстер-клас» по ремонту газових та електричних мереж, а всі бажаючі могли не лише спостерігати, а й спробувати свої можливості, навіть забратися на електроопору. А ось дівчата ще й залюбки опановували розпис писанок, а також завітали до фіто-будинку та теплиць, де вирощуються та вже повним ходом буяють усілякі салати, розсада ранніх овочів та зелень для столу.

Кращою візитівкою для коледжу є той факт, що тут навчаються цілі сімейні династії, які приводять сюди своїх дітей та навіть онуків. І ця особлива аура передається й іншим, заохочує та допомагає зробити свій вибір саме на користь нашого навчального закладу. У коледжі є різні спеціальності: агрономи, енергетики, механіки, фахівці будівництва та цивільної інженерії (водо- та газопостачання), а також економісти, фінансисти та маркетологи. І хто має хист до технічних спеціальностей, саме тут й зможе отримати необхідний багаж знань та стати успішним у майбутньому житті.

На завершення відбулося нагородження переможців конкурсу «Кращий механізатор», а для повноти свята усі бажаючі скоштували ще й справжньої козацької каші та запашної ухи.

Галина Маркова