У ці погожі квітневі дні у Житомирському агротехнічному коледжі відбулася досить щемлива, але така радісна і важлива подія – випуск. Весняний вітер знову кличе в дорогу, на вустах і радість, і смуток, в очах мрії та сподівання. Цього разу господарями свята стали студенти чи не найбільш титулованої спеціальності «Агрономія» (бакалавр), група А-41б. Коледж зі всіма атрибутами урочистого дійства та святкового настрою відзначив цю подію, а відтак перегорнув ще одну сторінку своєї славної історії – випустив у світ спеціалістів однієї із найзатребуваніших спеціальностей – агрономія.

Цей випуск справді можна назвати елітним, адже в сучасних умовах без цієї спеціальності ну просто не обійтися. Та й чимало випускників, ще будучи студентами, успішно проходили практику та додавали позивного іміджу не лише навчальному закладу, а й наповнювали своїм активним змістовним життям шпальти як нашої студентсько-викладацької газети «Крошенка», так і провідних обласних видань – «Житомирщина» та «Эхо». Сподіваємось, що й їхнє подальше життя буде таким же насиченим, цікавим і динамічним.

А поки що – вони востаннє усі разом, зі своїми викладачами, кураторами, друзями, батьками, адміністрацією коледжу. Такі зворушливі, красиві й неповторні, але вже дорослі, розсудливі, впевнені в собі, думають не про заліки чи екзамени – усе це вже позаду, а про завтрашній день. Справді – яким він буде цей завтрашній день? Хочемо сподіватися, що надійним, радісним та успішним. Та й для більшої половини з них він уже визначений – це продовження навчання у вишах. Здійснилася ще одна заповітна мрія. А когось, звісно, чекають і трудові будні, що теж дуже важливо, адже сьогодні знайти роботу не так то й просто.

Важко сказати, у кого нині більше свято – у студентів чи викладачів. Вчитися чи навчати? Мабуть, важливе і те, й інше, адже потребує немало терпіння, енергії, душевних сил, великого бажання досягти успішних результатів. Бо у кожного в душі є свій наставник, свій учитель, який дає нам крила, до якого ми линемо у своїх думках і помислах. Настане мить – і в пам’яті зрине його усмішка, погляд, добре слово. А поки що ці щирі, напутні слова зі сцени актової зали проголошували ваші наставники. Так, роки пролетіли швидко і шлях у 3,5 роки безтурботного студентського життя для вас завершується, починається новий відлік часу. І це ваш час, з ним вам крокувати далі, досягати мети, змінювати щось у цьому житті. Будьте сильними на життєвих дорогах, не пасуйте перед труднощами і вірте в себе. І нехай у ваших спогадах залишиться Житомир, неповторний колорит Крошні і маленький центр Всесвіту – Житомирський агротехнічний коледж. Щасти вам в усьому!

Галина Маркова.