У Житомирі відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих аграрних навчальних закладів області «Софіївські зорі - 2017», організаторами якого другий рік поспіль був Житомирський агротехнічний коледж. Цьогоріч фестиваль проходив на великій сцені улюбленого місця житомирян - вулиці Михайлівській та був більш охоплюючим і масштабнішим. Адже, окрім уболівальників, до святкового дійства долучалися й звичайні перехожі, гості міста, що теж залюбки могли послухати та насолодитися естрадними піснями, хореографією, інструментальною музикою.

У фестивалі брали участь студенти із шести навчальних аграрних закладів – Житомирського агротехнічного коледжу, технікуму землевпорядкування та будівельного коледжу ЖНАЕУ, Новочорторийського державного аграрного технікуму, Верхівнянської філії Житомирського агротехнічного коледжу, Житомирського національного агротехнічного університету. Цього разу було представлено більше 40 художніх номерів у різних жанрах і номінаціях. Отож упродовж кількох годин, допоки глядачі відпочивали, журі було над чим попрацювати та посперечатися. Адже у них досить важлива і відповідальна місія – нічого не пропустити, визначити кращих та обрати переможців.

Відразу скажемо, Житомирський агротехнічний коледж був, як завжди, на висоті, адже художній самодіяльності тут приділяється особлива увага. І чи то зірки так склалися, а чи фортуна допомогла, але наш навчальний заклад представив аматорське мистецтво досить солідно, з найкращими підсумковими результатами. Та й погода цьому усіляко сприяла – куди й поділися обіцяні прогнозами хмари та дощ. Відтак цієї весни на мистецькому святі наші «коледжани» справді подарували усім присутнім чимало позитиву, приємних емоцій та піднесеного настрою.

Отож, дружно й щиро привітаємо переможців. А розпочати хочеться із окраси нашого коледжу - народного вокального ансамблю «Чарівність», які вибороли третє місце на фестивалі. Вони справді зачарували та підкорили глядачів своїм виконанням та отримали чимало схвальних відгуків та щирих оплесків. Затим для коледжу була здобута блискуча перемога – перше місце у інструменталістів – народного духового оркестру ім.І.Мазуренка (загальна кількість учасників – 23 музиканти-аматори, серед яких чимало студентів). Також досить яскраво і професійно виступили і відразу заявили про себе та потрапили у поле зору журі новачки хореографії – танцювально-спортивний колектив коледжу, який упродовж всього виступу супроводжувався оплесками та запалював неймовірною енергетикою, вони посіли третє місце.

І зрештою – наші «соловейки». У номінації «соліст-вокаліст» на другу сходинку піднявся молодий та запальний Артем Остапчук зі своєю знаковою піснею «Мамо, я закохався» (гр. Е-42, відділення «Електрифікація та інформаційні системи»). А ось перше місце вибороли відразу двоє учасників - ніжна та зваблива Наталя Шевчук (студентка гр. Г-22, відділення «Будівництво та цивільна інженерія») та фаворит коледжу Олександр Випорхонюк, наш випускник. До речі, глядачі дуже люблять цих виконавців, адже вони справді натхненні й талановиті. І свідченням цьому є перші фото-селфі та автографи, які артисти роздавали у ході проведення фестивалю своїм прихильникам. Зокрема, такий автограф ми маємо й від Олександра Випорхонюка. Залишається побажати - аби сцена й надалі тримала вас у своїх чарівних обіймах і дарувала тепло, насолоду та визнання. Запалюйте й підкорюйте своїм талантом серця людей та яскраво сяйте на пісенному небосхилі. З перемогою вас, «зоряни»!

К.В.Базилівська,
культорганізатор