Житомирський агротехнічний коледж разом із підприємствами Житомира, вищими навчальними закладами, коледжами, профтехучилищами, центром зайнятості, кадровими агенціями та жителями міста й області став учасником масштабного форуму роботодавців та ярмарку вакансій, що проходив на вулиці Михайлівській.

Організатором цього форуму виступила міська влада, зокрема департамент економічного розвитку Житомирської міської ради. Основна мета ярмарку та форуму - налагодження тісної співпраці та ділових контактів з учасниками, відкриття нових перспектив для реалізації спільних проектів. Спочатку у сесійній залі Житомирської міської ради учасники форуму обговорили проблеми трудової міграції Житомира, намагалися знайти шляхи їх вирішення. Наш навчальний заклад на зібранні презентував завідувач навчально-виробничої практики Рубанець Д.О., який не лише розповів про освітні та наукові досягнення коледжу й можливості випускників, а також закликав учасників форуму до співпраці.

Зацікавлені організації та компанії, науковці, роботодавці, керівники вищих навчальних закладів обговорили ряд питань, зокрема, працівників/підприємців нового покоління та проблеми кадрового забезпечення, якість освіти і проблеми сучасного роботодавця в професійних кадрах, сучасний стан ринку праці в Житомирі та багато іншого.

На вулиці Михайлівській учасники форуму презентували свої навчальні заклади та умови вступу, представили стенди й роздаткові рекламні матеріали для агітації школярів-випускників. Будівельні матеріали, взуття, засоби для тварин, передові технічні розробки, наукові і літературні видання, вироби ручної роботи, мед і українські страви, випічка, а також саджанці зелені, розсада, насіння і навіть військова техніка – все це та багато іншого можна було побачити на ярмарку вакансій в Житомирі.

Відвідувачів консультували фахівці Центру зайнятості, кадрових агенцій та співробітники підприємств, фірм, продукція яких користується популярністю серед житомирян. Запрошували на роботу до себе прикордонники та десантники.

Загалом ярмарок вакансій був спрямований на популяризацію професій, яких потребує сучасний ринок праці, а також - ознайомлення студентів та випускників шкіл Житомира із навчальними закладами міста та провідними підприємствами Житомирщини.

Д.О.Рубанець,
завідувач навчально-виробничої практики