Надворі весна, цвіте бузок, а у Житомирському агротехнічному коледжі – святкова зустріч. У рамках підготовки до святкування 90-річчя коледжу проводиться відкритий виховний захід і він особливий та незвичайний, адже тема промовисто говорить сама за себе: «Історію династій коледжу презентують їх нащадки». Ось так, коледж для них – це справді вже рідна альма-матер, адже навчання та робота для окремих династій вимірюється навіть не роками чи десятиліттями, а й століттями. Ціла епоха династій торували сюди свій шлях та нині у дружному колі згадують про найсокровенніше, про найсвітліші роки свого життя.

Зокрема, це одні з найстаріших династій: Коломієць – Пасічник і розповів про неї її нащадок, викладач агрономічного відділення В.І. Коломієць; Іванцових – Зозулевич – Нольда – Карпець – Щербак – Тернових, презентувала своє «родинне дерево» Л. А. Іванцова, правнучка Л. Є. Іванцової, їх загальний стаж роботи – близько 300 років; Поліщуків – Ледвінків (презентувала викладач О. С. Поліщук); Лозійчук – Карашевич – Журавель (презентувала Г. Д. Шкатула, викладач коледжу).

На урочистому зібранні були присутні гості, славні подружні пари: Юрій та Раїса Зозулевичі, Ольга та Валерій Нольд, які теж поділилися своїми спогадами про прекрасні юнацькі роки, студентське життя, згадали своїх викладачів, одногрупників. А як би швидкоплинно не проминули роки, коледж пам’ ятає та глибоко шанує свої династії. До речі, ось іще один цікавий факт: правнук другого директора коледжу І. Д. Пилютіна – Максим Боровецький теж є студентом ІІ курсу нашого коледжу (спеціальність водопостачання).

Зустріч була дуже теплою і щирою. І вже для всієї повноти свята усім гостям-ветеранам були вручені пам’ятні сувеніри та квіти, а самодіяльні артисти коледжу підготували їм святковий концерт.

Г. Д. Шкатула