Днями в рамках наукової та освітньої співпраці на запрошення викладачів кафедри «Агроінженерія» до нашого навчального закладу з робочим візитом завітали Сидорчук Олександр Васильович – д.т.н., академік, заступник директора з наукової роботи Національного наукового центру «Інститут механізація та електрифікація сільського господарства» Національної академії аграрних наук України та Крупич Олег Михайлович – к.т.н, доцент, завідувач кафедри «Сільськогосподарських машин» Львівського національного аграрного університету.

Під час перебування у навчальному закладі відвідувачів ознайомили з історією коледжу, його навчальною і матеріальною базою. Зокрема відвідали навчальні аудиторії , бібліотечний комплекс, спортивний та атлетичний зали, музей військової і бойової слави. У ході екскурсії гостей ознайомили з технікою та обладнанням, що використовується для забезпечення навчального процесу для спеціальності «Агроінженерія».

На зустрічі гості, викладачі кафедри і аспіранти обговорили основні напрями наукової діяльності та перспективи співпраці між ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України та Львівським національним аграрним університетом.

В.Г.Руденко,
голова циклової комісії відділення "Агроінженерія"