Знову на порозі осінь, до нас прийшло чудове вересневе свято. А це означає, що попереду нелегка, кропітка праця для студентів, хвилювання і турботи батьків та викладачів. Їм сіяти добре, розумне, вічне. Шановні друзі, дорогі наші викладачі, студенти, батьки та гості! Щиро вітаємо всіх вас із Днем Знань, початком нового навчального року для наших юнаків і дівчат, які сповнені сил та енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже їх чекають навчальні аудиторії, захоплююче студентське життя та нові друзі.

Свято першого дзвоника ще і ще раз доводить, яка гарна, прекрасна молодь у нас росте. І що головне – ви зробили правильний вибір, адже будете навчатися в одному з кращих аграрних вузів України – Житомирському агротехнічному коледжі. І особливо хотілося б звернутися до тих, хто поповнив наш навчальний заклад. Із 1870 заяв, що були подані на різні спеціальності, зараховано - 624 студенти, які у нелегких випробуваннях, через складання іспитів, ЗНО долучилися до нашої дружної «коледжанської» сім’ї. Ми віримо й переконані, що це буде достойне поповнення, яке впише свої штрихи, свої здобутки, свої кольори у яскраву 90-літню історію нашого навчального закладу, ювілей якого ми відзначатимемо у наступному році.

А ось і перші знайомства з кращими студентами коледжу. На урочистій лінійці право підняти Державний прапор України надається: стипендіату імені В. Кавуна Дмитру Сапожнику та відмінниці навчання, переможниці обласного етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика Анні Шерстобоєвій. Затим від студентів-старшокурсників символічний ключ до знань передає відмінник навчання, президентський стипендіат Артем Хватов. Поряд з ним – наша чарівна ведуча, яка опановує фах агронома, теж відмінниця навчання Богдана Безпальчук. Як мовиться, є ким пишатися, є на кого рівнятися, є з кого брати приклад. Долучайтеся й ви до когорти кращих і вас тут обов’язково помітять, підтримають і допоможуть. А ваше навчання стане змістовним, цікавим та захоплюючим.

До привітального слова запрошується директор коледжу - Микола Михайлович Тимошенко, заслужений працівник освіти України, кандидат економічних наук. Він, зокрема, розпочав із приємних осінніх прикмет, які цього року порадували наших студентів ясною погожою дниною та райдужним сонячним небокраєм. А відтак подарували незабутні хвилини радості, піднесеного настрою, додали сил, енергії та снаги. І звісно ж - сподівань, що новий навчальний рік принесе усім нам лише добрі та гарні новини. Маючи неабиякий досвід у освітянській галузі та на державних керівних посадах, Микола Михайлович наголосив: «Саме в атмосфері добра, людяності, взаємоповаги й любові до дітей ми формуємо нашу команду викладачів, педагогів та інженерно-технічних працівників, аби діти отримали ті знання, які потребує наше сьогодення. З новими силами, мріями і надією ви розпочинаєте нове життя, аби крок за кроком відкривати нові горизонти та здобувати знання обраних вами професій. Для студентів головними критеріями сьогодні має стати успішне навчання та комфортне перебування у стінах нашого навчального закладу. Ми усіляко сприятимемо, аби ви впевнено та з натхненням крокували по життю».

Завітали на свято і гості, які щиро привітали усіх з початком нового навчального року. Зокрема, про подальшу тісну співпрацю з нашим навчальним закладом повідав головний лісничий Житомирського лісгоспу Сергій Миколайович Дубницький. І це приємно, адже у цьому році в нашому коледжі відкрито нову спеціальність – лісове господарство, а відтак виробнича база для проходження практики потрібна і необхідна. Додала святкового настрою присутнім і виконуюча обов’язки керівника центрального відділення Ощадбанку м.Житомира Людмила Олександрівна Гончаренко, яка разом із теплими, щирими привітаннями вручила колективу подарунок – вісім бюветів для питної води. А насамкінець – і це вже стало традицією, студентів у цей особливий та важливий для них день благословив священик – духовник єпархії, архімандрит Гавриїл та окропив усіх свяченою водою.

А ось і лунає перший дзвоник, який покликав усіх на перше заняття у новому навчальному році. Упевнено відкривайте двері коледжу, ви тепер повноправні жителі студентської родини. Вітаємо усіх із початком нового шляху, нових мрій і надій. Хай вам щастить і з Богом!

Галина Маркова