У першій столиці України – м.Харкові на базі коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного аграрного університету відбулися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу серед вищих аграрних навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. У них взяло участь десять команд, які прибули на змагання з різних куточків України.

Попри усілякі несприятливі погодні умови, надворі ж бо прохолодна осінь, збірній команді Житомирського агротехнічного коледжу це аж ніяк не завадило - ми виступили досить успішно. Наші хлопці й дівчата на кожній дистанції старалися «дати фору» іншим та якнайшвидше дістатися фінішу. І результат не забарився - ми посіли друге загальнокомандне місце.

Але на цьому наші нагороди не скінчилися, адже у нас є і срібні призери, і чемпіони. Переможцем на дистанції 1 тис. метрів став наш студент Дмитро Ночвай (гр.- 32), на дистанції 500 метрів серед дівчат - перемогла Аліна Шевчук (гр..А-12), а на дистанції 3000 метрів серед хлопців - другого місця удостоївся Василь Ляхов (В-41).

Вітаємо нашу збірну команду з успішним виступом та благополучним поверненням додому!