У період з 23 по 29 жовтня пройшов тиждень циклової комісії спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». В рамках тижня проведено навчально-виховні заходи, які визначили наші знання, навички та вміння і ще більше згуртували студентсько-викладацьку родину.

На початку тижня відбувся конкурс стінгазет на тему: «Бережи енергію – збережи Україну». Кожна навчальна група презентувала своє бачення проблем в енергозбереженні, показала як економно використовувати енергію, дбайливо ставитися до природи.

Велику зацікавленість привернули до себе відкриті заняття, проведені викладачами:

- Маньківським О.В. з дисципліни «Автоматика і телемеханіка» в групі Г-42 на тему: «Автоматика побутового газового обладнання». Під час проведення заняття викладач зміг продемонструвати фахову майстерність, чим вдалося активізувати пізнавальну діяльність студентів.

- Гнатюк О.Ф., Палій Д.М. - бінарне заняття з групою Г-41 з дисципліни «Експлуатація устаткування і систем газопостачання» та «Охорона праці в галузі» на тему: «Експлуатація газорегуляторних пунктів та безпека праці при виконанні робіт по їх обслуговуванню». Під час заняття студенти з великим захопленням розбирали, складали газорегулюючі вузли. Викладачі продемонстрували навчальний відеофільм, який викликав його активне обговорення. До речі, двоє наших студентів вже працюють: Ключинський В. у службі «Електрохімзахисту», а Коротун О. - у «Службі зовнішніх газопроводів», яких було призначено незалежними експертами для оцінювання професійності рольової гри та практичних завдань.

За результатами проходження виробничо-технологічної практики студентів 4-го курсу відділення «Будівництво та цивільна інженерія» за спеціальностями: «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»; «Обслуговування устаткування систем водопостачання та водовідведення» відбулися конференції з обговоренням результатів проблемних питань, переваг та недоліків при проходженні практики. Готували конференцію Беляк А.В., Маньківський О.В., Пилипчук Н.В., Прищепа М.О. та Старунська Л.В.

Завідувачка відділення «Будівництво та цивільна інженерія» Пилипчук Н.В. оголосила результати захисту звітів-щоденників виробничо-технологічної практики. Керівники практики від навчального закладу, а також керівники підприємств дали позитивну характеристику студентам-практикантам, окремим пропонували працевлаштування після завершення терміну навчання.

Із заключним словом до учасників конференції звернувся заступник директора з навчально-виробничої роботи Гавриловський В.П., який проінформував про загальні проблеми виробничо-технологічної практики та шляхи їх вирішення.

Високі знання зі спеціальності студенти відділення продемонстрували на олімпіаді з дисципліни «Газові мережі», що була організована викладачем Беляк А.В. Головні вимоги - вміння і навички з будови принципу роботи та регулювання газових приладів.

За результатами олімпіади визначено призові місця таким студентам:

І місце – Васяк Ілля, група Г-31;

ІІ місце – Левчук Григорій, група Г-32;

ІІІ місце – Невмержицький Іван, Г-32 та Корпан Віталій, Г-31.

Цікаво і змістовно проведена виховна година в групі В-31, викладач Мірошниченко Н.Л. на тему: «Проблеми енергозбереження». Головна мета - привернути увагу студентів до проблем використання енергії і енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, стимулювати інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, отриманих в коледжі.

Викладачі циклової комісії щиро дякують усім учасникам за активність у проведенні тижня і сподіваються, що кожен студент зумів реалізувати себе під час проведення заходів.

М.О.Прищепа,
голова циклової комісії