23 листопада Житомирський агротехнічний коледж спільно з Житомирським міським центром зайнятості провів щорічний інформаційно-просвітницький захід для шкільної молоді - ярмарок професій «Студмістечко - 2017».

В ярмарку взяли участь 27 вищих навчальних закладів Житомира, Житомирської області та м.Києва, близько 2250 учнів з 88 шкіл. Також наш ярмарок відвідали волонтери Корпусу Миру США, які проходять стажування у Житомирі. До речі, вони були вкрай здивовані, що у нас стільки навчальних закладів, а ось за нашими методами роботи з молоддю спостерігали з цікавістю. Та й активність самої учнівської молоді, комп’ютерне тестування на визначення сфери інтересів тієї чи іншої майбутньої професії, видовищні презентації вишів не залишали байдужими нікого.

При вході відвідувачі ярмарку професій отримували студентський квиток та залікову книжку з картою представлених навчальних закладів. Учасник з таким пакетом документів мав можливість здійснити ігрову спробу вступу до омріяного вишу, а також ознайомитися з буклетами, поспілкуватися із представниками навчальних закладів, отримати консультації спеціалістів центру зайнятості щодо актуальності обраного фаху тощо.

Офіційні привітання від державних органів влади та директора коледжу змінювалися виступами народних колективів нашого навчального закладу. Після короткого майстер-класу від представників приймальних комісій навчальних закладів, які заздалегідь їх підготували, учасник демонструє свій рівень знань чи практичні навички і за це отримує запис до залікової книжки про успішне складання іспиту. А ось після подорожі умовними вулицями студмістечка майбутні абітурієнти мали можливість оцінити найпривабливіші навчальні заклади, голосуючи смайликами.

За результатами голосування було сформовано рейтинг учнівських симпатій. Не дивно, що переможцем такого рейтингу став Житомирський агротехнічний коледж. І ми дуже сподіваємось, що враження, яке залишилося від нашого коледжу, допоможе майбутнім абітурієнтам вибрати саме наш навчальний заклад.

Д.О.Рубанець,
фахівець з профорієнтації