Через певні приємні обставини колишній профспілковий лідер студентів коледжу пішла у відпустку по догляду за дитиною, і у коледжі якийсь час серед студентської молоді було певне затишшя. Навіть міжнародний день студента обмежився лише незначними заходами та переглядом кінофільму. Але так тривало недовго і студенти знову зібрали профспілкові збори.

Слід зазначити, що хоч Галина Валеріївна Берляк перебувала у цій іпостасі всього рік, та її робота й справді була помітною серед студентської молоді. Це і конкурс «Король і королева», дуель-шоу «Хто зверху», спортивні змагання з драгонботу тощо. Також до профспілкового активу слід віднести рейди по гуртожитках, культпоходи в кіно за пільговими квитками, різні квести та флешмоби і звісно ж - надання матеріальної допомоги найбільш незахищеним. Власне, усі ті заходи, що проводилися за ініціативи та сприяння профспілкового комітету.

Нещодавно на звітно-виборній профспілковій конференції коледжу обрано нового профспілкового лідера – Катерину Василівну Базилівську, викладача української мови та літератури. До того ж, це наш культорганізатор, яка вже не раз показувала свої організаційні здібності, готувала цікаві вечори відпочинку, святкові заходи.

Вітаємо Катерину Василівну з обранням і тепер уже як профспілковому лідеру - бажаємо їй якнайшвидше згуртувати довколо себе студентську молодь, бути такою ж комунікабельною, щирою і відповідальною. І дуже сподіваємось, що у студентів знову розпочнеться цікаве, змістовне й активне життя.

Прес-служба коледжу