Впродовж місяця у Житомирському агротехнічному коледжі з нагоди 25-річниці Збройних Сил України проводилися заходи військово-патріотичного виховання. Зокрема, наші студенти груп Аі-43, Аі-44 відвідали шефів військової частини А-3358. Тут, до речі, через бойові дії на Сході України, особовий склад працює у дві зміни і зовсім не має часу на відрив від виробництва. Терміново виконуються замовлення Міністерства оборони щодо відновлення автотехніки для наших воїнів-захисників.

Але, попри все це, хотілося б подарувати їм і кілька приємних хвилин відпочинку. Наш ансамбль «Чарівність» підготував невеличкий міні-концерт, і з самого ранку завітав у частину, аби покращити їх бойовий дух та додати святкового настрою. Зустріч відбувалася безпосередньо в цеху і це додавало ще більшого захоплення та піднесення. Студенти на власні очі побачили, як самовіддано працюють воїни, а ті, в свою чергу, отримали певні емоції від концерту.

Також, у рамках святкування ЗСУ, студенти І курсу коледжу відвідали музей «Краю мій, моє Полісся», де чільне місце відведено подіям та експонатам із зони АТО. Там, зокрема, широко представлена наша волонтерська діяльність, а також розміщено бойові епізоди та фотографії воїнів-захисників, які навчалися або працюють у нашому навчальному закладі.

С.В.Матюха,
викладач дисципліни «Захист Вітчизни»,
підполковник запасу