У коледжі вже стало доброю традицією святкування веселого народного свята – Дня Святого Миколая. Віддавна вважалося, що зимовий Миколай є добрим другом та захисником дітвори. Він оселяється в серці кожної людини і дарує віру в диво-казку. Відтак ще звечора діти з нетерпінням чекають, коли завітає в гості Святий Миколай. Він неодмінно має принести саме ті подарунки, які до вподоби кожному – іграшки, цукерки, найбажаніші сюрпризи.

Настає улюблений, довгоочікуваний час для студентів – час зимових канікул і новорічних свят. А такі дні завжди пов’язані з дивами, у які хочеться вірити. Отож, не випадково, мабуть, всі ми - і дорослі, й малі, лягаючи спати, загадували найзаповітніші мрії і бажання. Студенти – звісно ж айфони, та щоб якнайшвидше сесію здати, екзамен з технічної механіки здолати, дорослі – про підвищення зарплати, а малечі - бодай солодощів побільше та здійснення казкових кольорових снів.

Та поки студенти загадували бажання, усі присутні в залі поринули у світ Новорічної казкової мандрівки - насолоджувалися колядками нашого вокального ансамблю «Чарівність», виступами дуету Гриценюків, Наталії Шевчук, Олександра Випорхонюка та завжди бажаними гостями - творчим тріо славнозвісного фольклорного ансамблю «Родослав». І кожен отримав море позитиву, приємних емоцій, піднесеного святкового настрою.

А тепер, користуючись нагодою, хотілося б відкрити вам невеличку таємницю. У нашому коледжі є свій справжній Миколай, який певною мірою також вміє виконувати бажання. Такі, скажімо, як стипендію раніше видати чи канікули студентам продовжити, порядок в коледжі утримувати, теплом нас забезпечувати і гарний настрій усім дарувати.

Отож, до святкового привітання запрошується директор коледжу Микола Михайлович Тимошенка. Його піднесений, ліричний настрій передався усьому залу, адже цьогоріч це справді був диво-день. Святий Миколай приїхав на білому коні й зробив цей день світлим і неповторним. Він сповна виконав свою місію, адже подарував усім такий довгоочікуваний подарунок – укутав дерева білою пухнастою ковдрою та запросив у хоровод ніжних, небесних сніжинок. Отож, зима буде в доброму настрої, відтак і Новий рік - щедрим, веселим і гарним. Вірте в дива і будьте щасливими!

Галина Маркова