Протягом багатьох років Житомирський агротехнічний коледж тісно співпрацює з Овруцьким професійним ліцеєм щодо підготовки висококваліфікованих фахівців. Це, до речі, один з найстаріших навчальних закладів не лише в Житомирській області, а й на Україні, його становлення розпочалося у далеких 30-х роках минулого століття.

Не менш приємний та важливий аспект – у 2004 році директором цього ліцею був призначений досвідчений освітянин, колишній його випускник Микола Степанович Степанчук, який досить успішно працює тут і понині. Нещодавно за вагомі здобутки навчального закладу йому присвоєно почесне звання - «Заслужений працівник освіти України».

Цими днями заступник директора з виховної роботи коледжу побував з профорієнтаційною роботою в Овруцькому технічному ліцеї, де зустрівся з дирекцією, педагогічним колективом, а також учнями навчального закладу. Робітничі професії, яких навчають у ліцеї, тотожні з тими, які затим студенти можуть удосконалювати у коледжі. І вступ до нашого навчального закладу не потребує зайвих клопотів, адже здійснюється без сертифікатів ЗНО: випускники проходять лише профвипробування та складають тестування з української мови.

Хотілося б також зазначити, що термін навчання у коледжі скорочений, на ступінь молодшого спеціаліста – тривалість 2 роки. Після чого можна продовжити навчання для здобуття ступеня бакалавра - причому як на стаціонарі, так і заочно. І такий досвід ми уже маємо – у коледжі, завдяки випускникам ліцеїв та професійно-технічних училищ, сформовано чотири таких спецгрупи студентів, у яких успішно навчається вісім учнів Овруцького технічного ліцею.

Наразі колектив нашого коледжу щиро вітає з нагородою Миколу Степановича, зичимо йому творчих здобутків, стабільності у навчальному процесі, міцного здоров’я та сподіваємося на подальшу тісну співпрацю.

П.Д.Іванцов,

заступник директора з виховної роботи