Відбулася зустріч старостату з адміністрацією коледжу та соціально-психологічною службою з метою взаємодії щодо захисту прав дітей. Проходила вона у досить відвертому, по-домашньому затишному спілкуванні, з турботою про дітей, аби ніхто з них не був обділений увагою та почувався у комфортній та безпечній обстановці.

Наші працівники – соціальний педагог І.М.Шваб та практичний психолог О.Б.Шаргіна, сповідуючи найважливіші людські цінності кожної людини, ділилися зі студентами власним, уже напрацьованим досвідом: як зрозуміти себе та інших, як допомогти у вирішенні проблемних питань, які виникають у повсякденному житті; як навчитися обирати життєву мету, допомогти дітям у професійному самовизначенні. І тут досить важливим є - забезпечення доступної та своєчасної кваліфікованої соціально-психологічної допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу та створення у студентському середовищі сприятливих умов для розвитку, психологічного комфорту і безпеки, формування загальної культури особистості.

Як вірно відзначалося, соціально-психологічна служба є посередником, таким собі сприятливим, надійним місточком між студентами, педагогічними працівниками, соціумом та батьками. І така взаємодія цілком виправдана та дає свої позитивні результати. Звісно, навчальний процес – це важливо, але не менш важливим є адаптація кожної молодої особи до життя в суспільстві, виявлення їхніх інтересів та потреб, труднощів та проблем, конфліктних ситуацій, у яких умовах проживають наші студенти. І якщо хтось з тих чи інших причин потрапляє у «групу ризику» – впродовж усього навчання здійснюється належний соціально-психологічний супровід.

Прибув на зустріч і директор коледжу М.М.Тимошенко. Він провів не лише «виховну годину» серед студентів, а й поспілкувався з ними по-батьківськи - щиро й відверто. Коледж має сьогодні величезні можливості для розвитку та становлення особистості. Головне – не стояти осторонь, не замикатися в собі, проявляти свій хист, знання і вміння. А соціально-психологічна служба коледжу завжди готова прийти вам на допомогу та посприяти вашому всебічному гармонійному розвитку.

Галина Маркова