Студенти та директор Житомирського агротехнічного коледжу відвідали Народицький район з метою профорієнтації. У районному Будинку культури відбулася зустріч з випускниками 9-11 класів, їх батьками та викладачами.

Відкрив зустріч та виступив голова райдержадміністрації Пащук Віктор Васильович, наш випускник, який поділився своїми спогадами та враженнями про роки навчання у коледжі. Як бачимо, він на власному досвіді довів, що коледж дає гарний старт для подальшого становлення та кар’єрного росту.

Затим перед присутніми виступив директор коледжу, кандидат економічних наук, заслужений працівник освіти України Тимошенко Микола Михайлович. Він, зокрема, розповів про основні історичні віхи нашого навчального закладу, його сучасну матеріально-технічну базу, інноваційні технології у науковій та навчально-методичній роботі. Наш коледж сьогодні належить до лідерів високо рейтингових вищих навчальних закладів України. У ньому підготовлено не одне покоління фахівців, які зробили чималий вклад у агропромисловий розвиток народного господарства і нині успішно трудяться.

По закінченні зустрічі зі своїми концертними номерами виступив наш творчий колектив ансамблю «Чарівність». Дорогою додому студенти завітали на екскурсію до м.Коростеня та відвідали парк ім.Миколи Островського.

Прес-служба коледжу