Відбулося засідання редколегії студентсько-викладацької газети «Крошенка». Особливу увагу звернуто на зміст та наповнюваність газети, запровадження нових рубрик, тираж видання. Адже цей рік для нас особливий – восени коледж святкуватиме своє 90-річчя. Подія досить важлива, а тому в кожному номері ми обов’язково будемо акцентувати увагу на яскравих епізодах з життя коледжу, друкувати цікаві спогади успішних людей, проводити зустрічі, знайомитися з відомими випускниками та висвітлювати життя нинішнього покоління «коледжан».

Особливу увагу слід звернути на профорієнтаційну роботу, яку проводять наші фахівці та особисто директор коледжу в районах нашої області. У рубриках «Твоя професія, студенте» та «Гордість коледжу» розповідатимемо про стажування студентів як за кордоном, а й в Україні на престижних та успішних вітчизняних підприємствах.

Звісно, чималу увагу приділятимемо молодіжній тематиці, цікавим заходам із повсякденного студентського життя, поетичним зустрічам. Адже у коледжі є чимало «ліриків», які пишуть вірші, навіть мають власні поетичні збірки. Отож, незабаром у нас з’явиться відповідна рубрика, де друкуватимуться вірші наших викладачів та студентів.

Також з приємністю хотілося б зазначити, що у нас продовжується тісна співпраця із найтиражнішими обласними друкованими виданнями – газетами «Житомирщина» та «Эхо», які погодилися систематично друкувати наші матеріали із життя коледжу.

Галина Маркова.