МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЖИТОМИРСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ


28 квітня 2018 року в Житомирському агротехнічному коледжі відбудеться
четверта Житомирська обласна студентсько-учнівська
історико-краєзнавча конференція

Планується робота за наступними секціями:

• Історіографія, джерелознавство, археологія, етнографія рідного краю.

• Історія Житомирщини в контексті історії України.

• Твої люди, Житомирщино!

• Розвиток культури на теренах нашого краю: історичний аспект.

• З історії міст, сіл, підприємств, організацій сучасної Житомирської області.

Умови участі в роботі конференції

  1. Заявку учасника потрібно подати до 20 березня 2018 р. на електронну адресу Malyhyn@ukr.net. заявці обов’язково вказати: 1) прізвище, ім’я, по батькові учасника; 2) дату народження; 3) місто (село), район, область; 4) контактний телефон (бажано мобільний); 5) повну назву навчального закладу, який представляє учасник; учні вказують клас, студенти – факультет (відділення), групу; 6) тему доповіді; 7) ПІБ, посаду керівника науково-дослідницької роботи (повністю); 8) зазначити про необхідність мультимедійного проектора (зі звуком чи без); 9) Участь очна чи заочна.

  2. За матеріалами конференції буде видано збірник наукових праць, який учасники конференції БЕЗКОШТОВНО отримають при реєстрації. Тому тексти статей (до 5 сторінок) в електронному варіанті з науково-довідковим апаратом до 1 квітня 2018 р. надіслати на електронну адресу, з якої вони надійшли. Якщо участь заочна і автор бажає отримати збірник наукових статей, до вказаного часу слід перерахувати 50 грн. (послуги пошти) на картку 5168742704649437 (Малихін Юрій Володимирович) та надіслати відсканований (або чітке фото) чек на вищезазначену електронну адресу, а також чіткі координати куди відсилати збірник. Malyhyn@ukr.net

  3. Вимоги до тексту статті: на першій сторінці зверху в правому кутку вказати дані про виконавця (ПІБ, навчальний заклад, відділення, групу, клас) та його наукового керівника (ПІБ, посаду).Далі по центру зазначається назва статті, після чого йде текст. Microsoft Word. doc., шрифт Times New Roman, кегель 14. Формат А 4, інтервал – 1,5, всі поля – 2 см, посилання у тексті вказувати у квадратних дужках (перша цифра – номер джерела, через кому друга цифра – сторінка (приклад [4, с.76]). Список використаних джерел та літератури – в кінці тексту в алфавітному порядку. За якість поданого матеріалу відповідальність несуть автори та їх наукові керівники. Оргкомітет залишає за собою право не приймати публікації, які не відповідають зазначеним вимогам.

Додаткова інформація

Конференція відбудеться в приміщенні Житомирського агротехнічного коледжу, що знаходиться за адресою: м. Житомир, Покровська (колишня Щорса),96. З автовокзалу проїзд до зупинки «Агротехколедж» маршрутними таксі №№ 10, 53-А, 110, 125; тролейбусом №4.

Реєстрація учасників конференції проводиться з 9.30 до 10.30 у фойє актової зали агротехколеджу.

З організаційних питань звертатись за тел.: 097 22-78-341 або 063 47-28-815 (Юрій Володимирович, після 15.00).


Оргкомітет