Напередодні міжнародного жіночого дня – 8 березня у Житомирському агротехнічному коледжі відбулося справжнє свято. Зі своїми найкращими пісенними номерами та хореографічними композиціями до нас завітав відомий, неперевершений колектив - фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав». У переповненій актовій залі лунали традиційні обрядові пісні, віншування, які досить органічно перепліталися із запальними танцями та інструментальною музикою. Це різножанрове народне мистецтво - наші витоки, наші традиції, обряди, які надихають, заворожують, спонукають до прекрасних помислів і мрій.

Надворі – ще зимно й прохолодно, а в залі – від проникливого, чистого джерельного співу ось-ось задзвенять струмочки, розквітнуть підсніжники й настане довгоочікувана весна. Адже є такі народні звичаї – проводжати зиму та закликати, зустрічати весну. На сцені артисти робили це так натхненно, задушевно й піднесено, що весняний настрій тут же передавався усьому залу та розквітав посмішками у кожного на обличчі.

Зі щирим, вітальним словом виступив директор коледжу Тимошенко М.М. Він побажав прекрасній жіночій половині нашого навчального закладу добра, щастя, радості й любові, завжди перебувати в аурі приємних почуттів, душевного комфорту. І навіть якщо це справжнє жіноче свято посміє хтось заборонити, то хочемо пообіцяти, що за велінням наших чоловічих сердець і стану душі воно обов’язково залишиться головним, особливим святом наших жінок.

Зі святом Вас, милі, чарівні, дорогі жінки!

П.Д.Іванцов,

заступник директора з виховної роботи