Відомо, науково-дослідна робота студентів є невід’ємною частиною навчального процесу, вона стимулює активну наукову працю студентів у процесі навчання і оволодівання спеціальністю, оскільки елементи наукових досліджень мають місце в усіх формах навчального процесу: лекційних курсах, на семінарських, лабораторних та практичних заняттях, при написанні та оформленні рефератів, курсових і дипломних робіт.

У відповідності до Положення про організацію науково-дослідної роботи, 25 квітня 2018 р. у Житомирському агротехнічному коледжі  вшосте відбувся конкурс «На кращу наукову роботу». Конкурс проводився у два тури: відбірковий (на рівні циклових комісій, кафедр) та заключний (на рівні коледжу). Для проведення конкурсу у коледжі була створена конкурсна комісія, під головуванням заступника директора коледжу з навчальної роботи – Веремій Л.П. У конкурсі взяли участь 10 студентів-конкурсантів (переможців відбіркового туру), представників циклових комісій та кафедр коледжу. Членами конкурсної комісії було здійснено перевірку конкурсних робіт, у відповідності до «Критеріїв оцінки конкурсних робіт». Під час проведення конкурсу, студенти-учасники презентували свої наукові роботи. Узагальнивши результати змісту науково-дослідних робіт, а також виступів конкурсантів, були виставлені бали і визначені переможці конкурсу. Члени конкурсної комісії.

І місце віддали – Марчуку Івану (студенту групи АІ – 1Бстн; науковий керівник - кандидат технічних наук Борак К.В.),

ІІ місце   Куровському Олександру        (студенту групи ФБ-21; науковий керівник Оліфір І.А.),

ІІІ місце – Гевко Катерині (студентці групи ВП-31, науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук Левченко В.Б.).

Отож, вітаємо переможців та учасників конкурсу «На кращу студентську наукову роботу»: Талаха Владислава (П-11),  Сладя Андрія (Е-42), Климчук Аліну (ФБ-21), Сич Ірину (Г-31), Міщука Євгена (П-12), Федорчук Галину (А-21Б),  Кручко Наталію (БЦІ-22) та бажаємо нових науково-творчих досягнень, а переможцям конкурсу представляти навчальний заклад на студентських обласних та республіканських науково-теоретичних конференціях. 

                                      

 

 

І. М. Можарівська

 Заступник директора з навчально-методичної роботи