На спортивній базі Уманського Національного університету садівництва 24-26 квітня відбулися фінальні Всеукраїнські змагання серед аграрних вищих навчальних закладів. У них взяли участь – 16 команд з настільного тенісу та 14 команд з легкоатлетичного кросу.

У змаганнях з настільного тенісу відзначилася наша спортивна фаворитка коледжу Владислава Корнійчук (економічне відділення), вона виборола друге місце. Досить активно змагалися за перемогу і хлопці з відділення «Агроінженерія» - Костянтин Шиманський та Дмитро Ковальчук, які відповідно зайняли четверте та сьоме місце. У загальнокомандному заліку - команда посіла другу сходинку.

Хороші результати показали студенти і в легкоатлетичному кросі. На дистанції 500 метрів чемпіонкою України стала Аліна Шевчук (відділення «Агрономія»), у дистанції на 1000 метрів блискавичний результат показав  Дмитро Ночвай («Електрифікація та інформаційні системи») – І місце. Ну і також «дав фору» Василь Ляхов (відділення «Будівництво та цивільна інженерія»), який виборов ІІ місце на дистанції 3000 метрів. У загальнокомандному заліку з цього виду спорту ми показали третій результат.