У Житомирському агротехнічному коледжі студенти зібралися на урочистій лінійці, аби відзначити День захисту дітей. Це одне з найважливіших свят, де ще і ще раз хотілося б прислухатися до потреб дітей, нагадати, що кожне дитяче серце неодмінно має бути зігріте родинною любов’ю і теплом, захищене в соціумі, а також особливу увагу приділити тим, хто з якихось причин залишився без опіки рідних та близьких. Ми маємо об’єднати зусилля заради майбутнього, аби маленькі громадяни нашої країни виросли достойними людьми та сповідували справжні людські цінності та ідеали.

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт усі ми заради цього живемо й працюємо, адже від дорослих залежить, яким буде становлення дітей та як у подальшому складеться їхня доля. Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їхнього захисту. А дитяча гідність має бути понад усе.

Студентів коледжу прийшли привітати директор Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Житомирської міської ради Ольга Іванівна Юрченко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Олена Володимирівна Коваленко. Вони побажали дітям гарно скласти екзамени на сесії та прекрасного літнього відпочинку. А також завжди пам’ятати про права та свободи дітей. До речі, за роки незалежності Україна ухвалила законодавство з охорони дітей, яке відповідає європейським стандартам та Конвенції ООН з прав дитини.

Щастя вам, чистого і мирного неба, здоров’я та удачі на життєвих дорогах. Нехай здійсняться ваші мрії та задуми, дорогі наші діти.

Прес-служба коледжу