У Житомирі на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Фок» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з міні-футболу серед аграрних вищих навчальних закладів. У них взяли участь Житомирський агротехнічний коледж, Заліщицький аграрний коледж, Білоцерківський технолого-економічний коледж НАУ, Брацлавський агроекономічний коледж та Кропивницький коледж механізації сільського господарства – це саме ті команди, кращі з кращих, які вийшли у лідери серед 117 вишів у обласних та зональних змаганнях.

Футбольні баталії тривали протягом трьох днів, проходили з величезним запалом та стрімкістю, були досить захоплюючими та емоційними. Кожна з команд була справді непередбачуваною, показувала злагоджену гру, весь тайм тримала у напрузі як одну так і іншу сторони та супроводжувалася неабиякою підтримкою вболівальників. Ще б пак, адже «на кону» стояло питання: хто ж стане чемпіоном України. І для початку, аби додати ще більше азарту, кожна з команд отримала футбольні м’ячі від Житомирської обласної федерації футболу.

До речі, у багатьох країнах світу саме студентська ліга – є однією з основних сходинок до професійного спорту. І хтозна, можливо серед сьогоднішніх учасників є гравці, які в недалекому майбутньому сповна заявлять про себе у великому, професійному футболі. Можливо, від того й так була прикута увага до цього спортивного дійства наших місцевих мас-медія, які прийшли висвітлювати цю подію - їм особлива подяка. Бо й справді стати «героями дня» телеканалів випадає не кожному.

А поки що вони кумири своїх навчальних закладів та численних уболівальників, які прийшли їх підтримати. І про це яскраво свідчила їхня підготовка та, власне, сама гра, яку вони показали на футбольному майданчику й полонили усіх. Адже спорт – це здоров’я, спорт – це краса, спорт – це неймовірні враження і перемога.

Саме до перемоги чемпіонів України ми йшли довгих три роки і ось вона – виблискує кубком, медалями та сяє у кожного на обличчі. Уявляєте, які зараз емоції у користувачів нашого сайту – Житомирський агротехнічний коледж – знову чемпіони! Чемпіони України з міні-футболу-2018! Це справді круто, це надихає і підносить.

Вітаємо із неперевершеною грою та яскравою перемогою, коледж тріумфує!

Р.В.Можарівський,

керівник фізичного виховання