І справді, так швидко і невідворотно минає цей день, це особливе свято, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. У Житомирському агротехнічному коледжі випуск студентів відділень: «Агрономія», «Агроінженерія», «Електрифікація та інформаційні системи», «Будівництво та цивільна інженерія» та економічне. Цей літній погожий вечір підсумовує напружений навчальний рік, який став особливою подією для тих, хто зветься «випускник».

Різні спеціальності, різний контингент, різний світогляд, у багатьох групах – одні лише хлопці, або ж навпаки – красуні-дівчата, яким наразі звичніше було б дефілювати на подіумах, але вони – наші випускники, вподобали технічні спеціальності і сьогодні у сяйві квітів і посмішок доводять, що це і є їхнє захоплення, їх вибір. Усі ми віримо та переконані, що студенти під час навчання проявляли наполегливість, цілеспрямованість, неабиякі здібності і талант, виконали повністю складні навчальні програми та зможуть стати справжніми фахівцями. Зрештою, у багатьох випадках це уже доведено, адже чимало з нинішніх випускників успішно проходили практику, на «відмінно» закінчили навчання і тепер офіційно запрошені на роботу.

На урочистому заході були присутні керівництво, педагогічний склад коледжу, куратори, друзі, близькі та рідні випускників. Також їх прийшли привітати поважні гості, яких досить привітно зустріли у залі – це керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації Олексій Анатолійович Шатило, а також наші славні випускники – народний депутат України, колишній міністр аграрної політики Олександр Петрович Баранівський та голова громадської організації польсько-українського центру Руслана Миколаївна Зубрицька. У своїх виступах вони наголосили на престижності нашого навчального закладу, його неабияких можливостях, поділилися спогадами про роки навчання у коледжі, тепло й щиро привітали випускників та побажали їм усіляких гараздів.

Як і належить господарю, який знається на аграрній освіті, відкрив урочистості директор коледжу, кандидат економічних наук Микола Михайлович Тимошенко. Для нього цей випуск особливий, адже зі своїм приходом у коледж саме цим студентам він підписував наказ про зарахування їх до навчального закладу. І ось у стрімких мріях і бажаннях, очікуваннях і сподіваннях пройшли роки і тепер вони випускники, вручення дипломів. У вітальному слові він наголосив: «Віримо, що нам вдалося підготувати вас до самостійного життя у нашому складному сьогоденні, що ми допомогли вам знайти чіткі світоглядні орієнтири, які ви для себе обрали. І, звісно ж, упевнений, що всі роки, які ви провели у стінах коледжу, залишаться у вашій пам’яті на все життя, ви станете затребуваними та успішними», - зазначив директор.

Наприкінці свята випускники, їхні батьки, рідні та близькі висловили щирі слова вдячності викладачам та керівництву коледжу за безцінні знання, терпіння та мудрість, сумлінну працю та досвід. І як завжди, доповнювала урочистості концертна програма, яка впродовж свята супроводжувалася виступом наших студентів-артистів, надихала святковою енергією та веселим настроєм усіх учасників заходу. Залишається лише побажати - в добру путь, випускники, ви ступаєте у нове життя, вірте в себе і щасти вам!

Галина Маркова.