З нагоди відзначення 1134-ої річниці від дня заснування міста Житомира 8 вересня 2018 року відбувся спортивний фестиваль з веслування на човнах «Поліський дракон».

Організатором виступила громадська організація «Федерація з веслування на човнах «Дракон» Житомирської області» за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Проект реалізувався за рахунок коштів гранту Житомирського міського голови.Метою заходу була популяризація нового і перспективного виду спорту, залучення житомирян до занять фізичною культурою і спортом, а саме веслування на човнах «Дракон».

Єдиною командою, що представляла вищі навчальні заклади міста Житомир була збірна студентів та викладачів Житомирського агротехнічного коледжу «Колос». За підсумками змагань коледжани зайняли п'яте командне місце серед восьми команд учасниць в дистанції на 200 та 400м.

Вітаємо членів команди, а саме викладачів: Подкура В.О, Добранського С.С, Сологуб М.В, Борака К.В, Лавріщева С.С, Базилівську К.К та студентів Голумбовську О.А, Павловську М.Ф, Безпальчук Б.А, Лінкевич Л.С, Заїць Б.Ю, Генсіровську А.І, Янкову М.М, Данчук Д.М, Матвійчук А.І, Дев'ятка Д.В, Демянчука Я.А, Парфенюка І.В, Смика В.С, Богатчука Д.О, Радзівіла М.О, Радзівіла О.О.

Бажаємо нашим веслувальникам з Драгонботу легкої води та нових призових досягнень.