18 вересня група Е-21 під керівництвом Дурас Марії Володимирівни, Лавріщева Олександра Олександровича та куратора групи Логвінова Геннадія Степановича відвідувала «Головну понижуючу підстанцію 110/10 при Житомирському заводі «Хімволокно».

 

 

 

Завод перебуває у віданні Фонду державного майна України, який пропонує в оренду і на продаж території і приміщення заводу. Частина приміщень була здана в оренду (на цих площах працюють ТОВ СП "Житомир-Полісакс" і ПП «Ткач», «Євроголд Індестріз ЛТД» та інші).

Кабельні лінії розташовані на спеціальних колонах, що побудовані з метою прокладки газових та парових труб та електричних кабелів.

Заводська електромережа використовується для передачі електроенергії іншим підприємствам, що знаходять поруч або віддалено від неї. 

На підстанції група бачила з чого складається вся підстанція: трансформатори струму та напруги великої потужності, автотрансформатори, трансформатори власних потреб, розподільчі пристрої, апаратура керування, апаратури захисту.

Група мала змогу побачити Закритий розподільчий пристрій 10кВ та відкритий розподільчий пристрій 110кВ.

Раніше станція отримувала резервне живлення від Житомирського Заводу верстатів-автоматів (ВАТ Верстатуниверсалмаш), наразі станція постачає завод живленням.

Підготували:    Муляр Н.В.

                        Дурас М.В.