Міцне здоров’я – головна умова повноцінного життя. Здоров’я допомагає нам реалізовувати свої плани, успішно вирішувати життєві завдання і долати труднощі. В умовах розбудови українського суспільства значну роль відіграє фізична культура, яка є невід’ємною складовою частиною загальнолюдської культури, одним із визначальних факторів національного прогресу та здоров’я нації.

Наполегливість, цілеспрямованість, почуття колективізму, професіоналізм та активність – ось риси, які прагнуть виховувати на заняттях з фізичного виховання, спортивних секціях викладачі циклової комісії «Фізичне виховання та Захист Вітчизни» та тренера. Завдяки їх старанній праці, збірні команд коледжу неодноразово ставали переможцями Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних вищих навчальних закладів. Багато спортсменів продовжили своє спортивне життя в командах майстрів в Україні та за кордоном.

Проте великі досягнення починають з маленьких перемог в стінах навчального закладу, у певній мірі навіть перемоги над собою, зробити ранішню гімнастику, пробігти невеличку дистанцію тощо. Саме за таким девізом у коледжі було проведене спортивне свято «Крошенська осінь», яке відбулося 27 вересня на стадіоні коледжу, присвячене до 90-річчя нашого коледжу. У рамках проведеного свята було проведено такі спортивні змагання: велопробіг за участі студентів, викладачів коледжу та вихованців КДЮСШ «Колос» з велоспорту; змагання з міні-футболу; волейболу; баскетболу; тенісу, підтягування, перетягування канату. На спортивне свято були запрошені збірні команди таких навчальних закладів, як Житомирський автомобільно-дорожній коледж КТУ, будівельний коледжу ЖНАЕУ, Житомирський торгово-економічний коледж КНТЕУ. Окрасою проведеного заходу став футбольний матч, який відбувся між командами викладачів коледжу та Житомирською митницею ДФС, який завершився бойовою нічиєю з рахунком 1:1. Отож, бажаємо нових спортивних звершень!

Керівник фізичного виховання Р. В. Можарівський