З нагоди 90-літнього ювілею коледжу на наше свято завітав народний депутат України, Герой України, наш земляк Володимир Михайлович Литвин. І, як мовиться, не з порожніми руками. Він привітав «коледжан» з ювілеєм, відзначив кращих студентів коледжу іменними годинниками, побажав навчальному закладу й надалі бути в когорті лідерів, не здавати своїх позицій. Зокрема, він наголосив на важливості розвитку технічної освіти, існуванні та збереженні технікумів і коледжів, адже вони потрібні народному господарству, вони потрібні Україні.

Як виходець із селянської родини, історик за фахом - В.М.Литвин став досить відомою постаттю в Україні та досліджував віхи її становлення, особливості розвитку визначних особистостей. Відтак, він побажав студентам успішно навчатися, бути небайдужими у житті, наполегливими, проявляти свої навички та здібності. На власному прикладі він довів, що у нашому житті є чимало можливостей, аби впевнено йти вперед, розвиватися, проявити себе, до чого прагнути та перемагати. Головне - ставити перед собою мету, не пасувати перед труднощами та досягати своїх цілей.

Наостанок В.М.Литвин з побажаннями усім успіхів, добра і благополуччя передав у бібліотеку нашого коледжу свої авторські книги – для істориків та студентів, які вивчатимуть новітню історію становлення нашої України.

Прес-служба коледжу