24 жовтня Житомирський агротехнічний коледж спільно з Житомирським міським центром зайнятості проводив щорічний інформаційно-просвітницький захід для шкільної молоді - ярмарок професій «Студмістечко - 2018».

У ярмарку взяли участь 24 вищих навчальних заклади Житомира та Житомирської області – з різними напрямками професій та сферою діяльності. При вході відвідувачі ярмарку ознайомилися з картою студмістечка, аби зорієнтуватися та не розгубитися у його просторих лабіринтах. Кожен учасник мав можливість уявити себе студентом навчального закладу, приміряти мантію та навіть відчути на смак, «вкусити» граніт науки від різних тестувань, численних брошур, буклетів, та репрезентативних матеріалів.

Офіційні привітання від державних органів влади та заступника директора коледжу змінювалися виступами студентів нашого навчального закладу з концертними номерами. Затим невеличке випробування - короткий майстер-клас від представників приймальних комісій навчальних закладів, які заздалегідь їх підготували. Учасник мав можливість зробити свій вибір студентського майбутнього на користь того чи іншого навчального закладу.

Учні шкіл міста Житомира та Житомирського району з захопленням спостерігали за видовищними презентаціями вишів. Після подорожі вулицями студмістечка майбутні абітурієнти мали можливість оцінювати найпривабливіші навчальні заклади, голосуючи смайликами. За результатами голосування було сформовано рейтинг учнівських симпатій. Не дивно, що переможцем такого рейтингу став Житомирський агротехнічний коледж.

Дуже сподіваємось, що враження, які залишилися від Житомирського агротехнічного коледжу, сприятимуть майбутнім абітурієнтам вибрати саме наш навчальний заклад.

Д.О.Рубанець

фахівець з профорієнтації