Попри те, що попит на технічних спеціалістів залишається високим, багатьом початківцям, а особливо студентам-випускникам, часом нелегко знайти роботу у сфері IT. Причина банальна — відсутність комерційного досвіду, який, зазвичай, є ключовою вимогою при відборі кандидатів на вакансію. На щастя, компанії готові навчати молодих спеціалістів самостійно, пропонуючи їм позиції trainee (свого роду стажування, що передбачає і навчання, і роботу на реальному проекті), або ж курси, де студенти здобувають необхідні навички та знання, щоб згодом долучитися до проектів компанії.

До одних із найбільших та найвідоміших ІТ-компаній міста належить «Viseven».

Viseven Group - міжнародна ІТ-компанія, що спеціалізується на системах управління цифровим контентом для фармацевтичних компаній. Також вона розробляє власні продукти, серед яких платформа для просування фармацевтичних препаратів eWizard, стандарт розробки HTML5 презентацій Cobalt Framework, мобільний додаток для комунікації медичних представників з лікарями та фармацевтами Viseven CLM, CRM-сервіс Viseven CRM та аналогічна платформа для проведення онлайн-мітингів з лікарями та фармацевтами VisevenRemoteDetailer.

Розробки компанії цінуються у 26 країнах світу, спектр продуктів та послуг, як і її штат, невпинно розширюється.

За ініціативи компанії було засновано першу ІТ-академію у Житомирі. За 5 років роботи закладу близько 35% слухачів основного курсу з web-програмування отримали запрошення на роботу в «Viseven».

Викладачами О.О.Лавріщевим, Л.В.Можаровською та Н.І.Габрійчук було організовано екскурсію для груп ІІІ-го курсу зі спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» в компанію «Viseven» з метою ознайомлення з сучасною матеріальною базою та новітніми інформаційними технологіями.

Завдяки екскурсії, студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи в ІТ-академії, поспілкуватися з її провідними фахівцями, почути цікаву та змістовну лекцію про технології та напрямки роботи компанії.

Також важливим стало для відвідувачів ознайомлення з вимогами, які висувають до майбутніх працівників. Зокрема наголошується на високому рівні володіння іноземними мовами, оскільки працівники компанії безпосередньо спілкуються із закордонними клієнтами та співробітниками. Крім того, компанія створює комфортні умови для саморозвитку кожного працівника. Її представники компанії розповіли, що у співробітниках цінують бажання працювати, ентузіазм, практичні знання, логічне мислення, оптимізм і активність.

Компанія співпрацює з навчальними закладами міста, кращі студенти мають змогу пройти практику на її базі і стажування з можливістю подальшого працевлаштування. Компанія «Viseven» є хорошим стартом для майбутніх програмістів, які планують досягти успіху в програмуванні та розробці новітніх інноваційних технологій.

Надія Новерко,

студентка групи П-31