6 березня 2019 року на базі Житомирського торгівельно-економічного коледжу під гідою організації « Спорт для всіх» проходив щорічний турнір з футзалу серед дівчат, присвячений Міжнародному жіночому дню- 8 березня. До участі було запрошено 6 команд. Рішенням суддівської колегії було вирішено розподілити команди на дві підгрупи. До групи А ввійшли: ЖТЕК 1, Житомирський агротехнічний коледж та Житомирський базовий фармацевтичний коледж. До групи В потрапили: ЖТЕК 2, Березівська ЗОШ I-IIIст. та ЗОШ № 27 (м.Житомир). Ігри в підгрупах проходили за коловою системою.

Команда ЖАТК в першому матчі зустрілась з Житомирський базовим фармацевтичним коледжем. Матч розпочався у високому темпі .Здавалось, що перший тайм закінчиться без зміни рахунку, але перша вагома атака суперника завершилася голом. Цей епізод перегорнув поєдинок: гравці команди ЖАТК перехопили ініціативу в другій половині зустрічі і це дало свій результат! Яскравим і надзвичайно важливим для команди голом відзначилась Гончарук Владислава, студентка групи П-22. Матч завершився з рахунком 1:1.

Наступним суперником стала команда господарів -ЖТЕК 1. З перших хвилин господарі прогнозовано почали атакувати ворота нашої команди. Гравці ЖАТК витримали стартовий натиск, намітивши слабкі місця команди суперника, відповідаючи не менш серйозними контратаками. В ході гри в ворота нашої команди було призначено 6 метровий удар-пенальті. Ткаченко Крістіна, воротар команди ЖАТК, зуміла відбити небезпечний удар, залишивши рахунок гри незмінним. Але нажаль наступна атака суперника була успішною, поставивши вирішальну крапку в цій запеклій боротьбі, 0:1 на користь ЖТЕК 1.

В результаті команда ЖАТК зустрілась з командою Березовської ЗОШ I-IIIст. поборотися за бронзову нагороду. Команда ЖАТК захопили контроль над м’ячем і стали відверто нав’язувати супернику свій темп гри. Результат матчу не став себе чекати, результативним ударом по воротах знову відзначилась Гончарук Владислава. Гравці нашої команди створювали момент за моментом, не даючи змоги супернику виконати атаку. Підсумком даного матчу став гол у виконанні Вакулович Валерії, студентки групи А-32. Зустріч закінчилась з результатом 2:0.

Команда Житомирського агротехнічного коледжу посіла 3 місце, переможцем турніру стала команда господарів ЖТЕК 2. Команди- призери були нагороджені медалями,грамотами, солодкими подарунками. Приз кращого голкіпера турніру отримала Ткаченко Крістіна, студентка групи ЕМ-31.

Щиро вітаємо жіночу збірну коледжу з футзалу з бронзовою нагородою! Бажаємо нових не менш яскравих перемог!

Склад команди ЖАТК

1.Ткаченко Крістіна.

2.Вакулович Валерія.

3. Кицак Алла.

4. Кицак Яна.

5. Гончарук Владислава.

6. Заїць Богдана.

Викладач кафедри ФВ Єль А.Г.