Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо нема руху вперед, то неминуче починається відставання
В. О. Сухомлинський

        Сучасній молоді для успішного оволодівання обраною професією необхідний високий рівень загальноосвітньої підготовки, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам.

       З метою підвищення інтересу студентів до вивчення предметів загальноосвітнього циклу, формування в них позитивних емоцій, підведення до самостійних висновків та узагальнень, збагачення світогляду та інтелекту додатковими знаннями з 25 березня по 29 березня 2019 р. року впевнено стартував тиждень загальноосвітніх дисциплін.

      Упродовж тижня викладачами циклової комісії спільно зі студентами було організовано різноманітні конкурси, олімпіади, науково-пізнавальні заходи з природничих дисциплін, математики, інформатики, зміст яких було розглянуто і затверджено на засіданні циклової комісії.

      Позааудиторний захід на тему «Вивчай математику» викладачів Бондарчук Т.І. та Осипчук К.Т. мав на меті узагальнити та систематизувати матеріал з математики.

      В рамках тижня було проведено два майстер-класи на теми: «Моделювання радіоактивного розпаду» та «Метод кейс-стаді як спосіб формування життєвих комптетентностей студентів» викладачами Кравчуком А.В., Шафарчук С.П., Насінник І.І.

      Інтегрований майстер –клас викладачів Шафарчук С.П. та Насінник І.І. на тему: «Метод кейс-стаді як спосіб формування життєвих комптетентностей студентів» мав на меті, використовуючи метод конкретних ситуацій, розширити уявлення про енергетичні напої, їх склад, фізіологічну роль. Майстер-клас викладача Кравчука А.В. на тему «Моделювання радіоактивного розпаду» ставив за мету навчи моделювати радіоактивний розпад, будувати графік радіоактивного розпаду згідно з обраною комп’ютерною програми.

       Бінарне заняття викладачів Журавель С.С. та Насінник І.І. на тему: «Засідання хіміко-екологічного клубу під гаслом: «Збережемо довкілля разом!» показало важливість хімії як науки у вирішенні актуальних екологічних проблем, проаналізувало сучасний стан довкілля України, показало негативний вплив антропогенного фактору на здоров’я людини.

       Вікторина викладачів Пустовіт Л.В. та Головач О.П. на тему: «Щасливий випадок» вдосконалила і закріпила знання студентів з дисципліни «Інформатики». Перемогу отримали студенти групи АІ-13 Радзівіл М., Густі А. , Гриц В., Плечко О.

Були проведені олімпіади з математики, інформатики та біології.

Переможцями визнано таких студентів, а саме

з математики:

група П-11 Іваненко Д.Ю. – 1 місце;

група Еко-11 М`ясковська О.Є. – 2 місце;

група Е-11 Ганнущенко В.А. – 2 місце;

група Аі-13 Плечко О.В. – 3 місце;

група А-12 Балацюк Т.А. – 3 місце;

з біології:

група ФБ-11 Рудий Михайло – 1 місце;

група МП-11 Подурян Анна – 2 місце;

група ЕКО-11 Конончук Діана – 3 місце.

        Круглий стіл творчих робіт студентів дав змогу показати роботу студента та викладача.

       Квест на тему «Математика навколо нас» проходив у стаціях «Творча», «Магазин», «Спортивна», «Художники», «Відгадайно», «Шифрувальна», «Сірникова» та підвисив мотивацію до знань, міжпредметні зв’язки та особистий досвід, вміння знаходити необхідну інформацію, забезпечувати розвиток навчально-пізнавальної активності в умовах, коли всі психічні процеси особи студента, його увага, емоційно-вольова сфера готові до активного опрацювання навчального матеріалу.

      Завершився тиждень засіданням циклової комісії з обговоренням та обміном інформацією. Також на цьому засіданні були підведені підсумки проведених тижневих заходів, відзначені позитивні моменти та завдання на майбутнє. Викладачі циклової комісії до організації та проведення тижня завжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, залучаючи все більшу кількість студентів.

     І кожен день був особливим, яскравим, незабутнім, так як приносив яскраві враження викладачам і студентам.

Шановні студенти – учасники тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, ми, викладачі циклової комісії, щиро вдячні Вам за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів нашого предметного тижня, а також за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Голова ЦК Головач О.П.